Тренди 2023 року у веб дизайні
Інтерактивні шрифти
У сучасному світі шрифти перестали бути чимось ординарним. Вони можуть впливати на функціональність сайту, включаючи його швидкість і ефективність. У зв’язку з цим дуже важливо обрати відповідні шрифти та використовувати із оригінальністю та винахідливістю. Наприклад, можна обрати який-небудь привабливий варіант та зробити так, аби його щільність змінювалася залежно від переміщення курсора. Однак, додаючи динамізму шрифтам, майте на увазі, що треба робити це дозовано.
Яскраві градієнти
Градієнти не є чимось інноваційним, але ви можете додати їм складнішу структуру. Насичені градієнти - одна з тенденцій, що розвиваються у веб-дизайні, яка часто використовується для надання сайту глибини. Instagram відродив цю концепцію в 2018 році із використанням градієнтного логотипу. Відтоді їх використання почало зростати на максимальній швидкості. Якщо ви створюєте мінімалістський дизайн, чудовою альтернативою стане використання яскравих градієнтів.
Ефект паралаксу та паралакс-прокрутка
Останнім часом люди визнали чудову практику UX для збереження якомога більшої частини важливого матеріалу в одній області і зменшення часу, яке витрачається на прокручування сторінок. Таким чином, можна створити цілу інтерактивну пригоду, використовуючи змістовне використання Parallax.
Іммерсивне прокручування сторінки
У створенні іммерсивного прокручування сторінки важливу роль відіграє моушн-дизайн. Сьогодні багато дизайнерів, як і раніше, наголошують на певному порядку представлення контенту, щоб представити історії своїх клієнтів найбільш зрозуміло для користувачів. Однак відео та анімації було не достатньо, щоб оживити сайт.
Завдяки Javascript, бібліотекам анімації та нативним реалізаціям (наприклад, методам лінійної інтерполяції) створювати плавну анімацію та налаштовувати поведінку компонентів під час прокручування стало простіше, ніж будь-коли. Тепер подання контенту може бути більш орієнтоване на розповідь, а дизайнери мають повний контроль над тим, як це бачать користувачі.
Розвиток іммерсивного прокручування дає багато можливостей для створення захоплюючих історій. І, ймовірно, багато компаній скористаються цим підходом, особливо на цільових сторінках.
3D-зображення
Тривимірна графіка стала частіше використовуватись у соціальних мережах. Тим не менш, кількість «корпоративних ілюстрацій», що набули поширення з 2020-2021 років, ймовірно, скоротиться, звільнивши місце для нового напрямку.
Зараз багато сайтів та програм включають живі та барвисті зображення, твори мистецтва та 3D-об'єкти, які доповнюють контент. Поширення 3D-об'єктів, які нерозривно пов'язані з віртуальною та доповненою реальністю, має продовжитися і у 2023 році.

Лаванда чи лавандин: як відрізнити та використовувати ароматну рослину

Лаванда давно відома своїм заспокійливим ароматом і декоративним виглядом. Проте часто під назвою «лаванда» продають також лавандин — схожий, але зовсім інший за властивостями гібрид. Розповідаємо, як відрізнити ці дві рослини, як правильно сушити букети та де можна використовувати лаванду в побуті.
переглядів: 127
Перелік безпечних місць для відпочинку в Дубенському районі

Літо — час відпочинку, релаксу і відновлення сил. Для жителів і гостей Дубенського району підготували перелік перевірених і безпечних місць для відпочинку біля води, де можна насолодитися теплими днями і відчути справжній комфорт.
переглядів: 245
Як убезпечити себе та близьких під негоди

Сезон літніх злив та гроз в Україні у розпалі, тому варто нагадати основні правила безпеки, які допоможуть уникнути нещасних випадків у період небезпечних погодних умов. Рятувальники просять громадян бути максимально обережними, зокрема під час грози, сильного вітру або злив.
переглядів: 186
Топ-5 найкращих IT-курсів для дітей в Україні

У світі, де цифровізація охоплює майже кожну сферу життя — від освіти до охорони здоров’я, від розваг до державного управління — інформаційні технології стають не просто актуальним напрямом, а стратегічною галуззю майбутнього.
переглядів: 189
Інноваційні підходи до внесення ЗЗР: безпечні рішення для аграріїв
Сучасне сільське господарство стикається з викликами, що вимагають інноваційних підходів для забезпечення стійкості та ефективності.
переглядів: 174