10.11.2022, 10:51

Вибираємо зволожувачі повітря в Чорну п'ятницю

Чорна п'ятниця 2022 - яка припадає в період з 21-28 листопада, буде чудова можливість придбати домашню техніку за знижками. Однією з практичних речей, яка допоможе створити комфортні умови, є зволожувач повітря. Робота кліматичної техніки покращить домашню атмосферу, посприяє гарному здоров'ю й навіть подовжить термін дії меблів і побутових приладів. Розглянемо види зволожувачів і основні критерії вибору.

Прилади холодного типу


Перш за все слід ознайомитись з різновидами техніки та принципом роботи. Зволожувачі холодної пари називаються традиційними. Вони випаровують воду в природний спосіб. У резервуар заливається вода, її вбирає випарний фільтр. За допомогою вбудованого конвектора волога потрапляє в повітря. Перевага таких приладів у тому, що вони не здатні занадто зволожити атмосферу. Підвищують рівень вологості максимум до 50%. Їх встановлюють в дитячих кімнатах, спальнях.

Для традиційних зволожувачів можна використовувати воду з крана, бо її очистить фільтр. Такі пристрої економічні. Недолік – в низькій продуктивності. Щоб підвищити рівень вологості, можна поставити конструкцію біля радіатора опалення.

Парові зволожувачі


Це продуктивніша техніка, яка наділена нагрівальним елементом. Прилад здатний підвищити вологість повітря до 70%, але в невеликих кімнатах навіть перевищити цей рівень. Гаряча пара має дезінфікуючу дію, і це додатковий плюс під час ГРЗ. Користуючись паровим зволожувачем, треба дотримуватись правил безпеки, особливо якщо вдома є малі діти та тварини. Недоліки пристрою в тому, що він споживає багато електроенергії та шумить.


Ультразвукові прилади


Це найпопулярніший вид зволожувачів. Вони водночас продуктивні та безпечні. Принцип дії:

• вода попадає не в фільтр, а на мембрану;
• починає вібрувати з високою частотою;
• вода розщеплюється на дрібні частинки;
• розпилюється в повітря за допомогою конвектора.

В УЗ-прилади треба заправляти тільки фільтровану воду. Вони тихо працюють, добре зволожують атмосферу. Саме такі конструкції наділені додатковими фішками – функціями підігріву та іонізації, пультом, дисплеєм.

Комбіновані моделі


Це цілі кліматичні комплекси. Вони відрізняються багатофункціональністю – зволожують, ефективно очищують, за допомогою датчиків реагують на негативні показники повітря. В таких зволожувачах є різноманітні фільтри, які потребують заміни після закінчення терміну придатності. Ці прилади вибирають ті, кому потрібні якісні зволожувачі довготривалої дії.


Характеристики, які слід врахувати


Якщо ви визначились з типом зволожувача, зверніть увагу на технічні параметри, які підійдуть до конкретного приміщення. До таких характеристик належать:

• площа обслуговування – на який обсяг роботи розрахована модель;
• продуктивність – вимірюється в літрах випаруваної води за добу;
• потужність – витрати електроенергії;
• ресурс – час безперервної роботи, протягом якого не треба заливати воду;
• шумність – важливий показник для комфортного життя вдень та сну вночі.


купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ