10.11.2022, 09:17

Французька дерматокосметика Eneomey: для тих хто цінує свою красу

Старіння шкіри – це складний біологічний процес, на який впливає сукупність ендогенних і екзогенних факторів. Краса та здоров’я шкіри є одним із головних факторів, які представляють загальне «благополуччя» та сприйняття «здоров’я» людьми. Таким чином, кілька стратегій боротьби зі старінням з кожним днем ​​набирають обертів.

Що пропонує дерматокосметика Eneomey


Французька лабораторія eneomey спеціалізується на розробці засобів проти старіння. Вона створює динамічні косметологічні програми з доведеними результатами проти старіння. Завдяки більш ніж 30-річному досвіду роботи з гліколевою кислотою та вітаміном С дерматокосметика Eneomey регулює їх концентрацію, щоб забезпечити найкраще співвідношення переносимості шкірою.

Таким чином, продукти Eneomey включають у свою формулу високу дозу активних інгредієнтів: стабілізований вітамін С і гліколеву кислоту для цілеспрямованої та ефективної дії на захворювання шкіри, пов’язані зі старінням клітин. Продукція Eneomey дуже ефективна і рекомендована спеціалістами зі шкіри.

Раніше бренд був відомий як The Mene & Moy laboratory. Тепер:

• «EN» означає енергію,
• «Neo» – клітинне оновлення,
• «Mey» – як у Mene & Moy.

Через щоденне використання продуктів Eneomey, ваша шкіра буде регенерувати, становитися молодшою та сяяти красою. Природні засоби захисту вашої шкіри будуть посилені для боротьби з впливом УФ-випромінювання, забрудненням навколишнього середовища.

Перші ознаки старіння


Після 25 років профілактика та захист шкіри стають необхідними, щоб зберегти її сяючою, гладкою, пружною та рівною. Французька дерматокосметика Eneomey надає вам широкий спектр косметичних засобів для лікування, які прискорюють оновлення клітин і водночас захищають шкіру від зовнішніх агресивних впливів, таких як УФ-промені та вільні радикали.


Які проблеми вирішує дерматокосметика Eneomey


Тьмяний колір обличчя. Шкіра піддається випробуванню через втому, забруднення, куріння та зневоднення. Кожне з цих агресивних дій призводить до тьмяного, сірого кольору обличчя. Щоб підсилити сяйво вашої шкіри, Eneomey розробила програму, яка включає активні та багаті інгредієнти антиоксидантів.
Втрата еластичності. Вік і щоденні агресії, такі як стрес, забруднення, УФ-промені, змушують шкіру втрачати еластичність і тонус. Дерматокосметика Eneomey протидіє цим агресіям, підвищуючи пластичність вашої шкіри.
Прищі та плями. Надмірне вироблення шкірного сала блокує пори і викликає запалення, в результаті чого з'являються прищі і плями. Енеомей розробила програму для очищення вашої шкіри без агресивного впливу та пошкодження.
Гіперпігментація з'являється через гормональний дисбаланс, шрами від прищів або надмірне опромінення УФ-променями. Таким чином, важливо лікувати ризик появи цих плям.

Унікальність косметичної продукції Енеомей полягає в тому, що покращення стану шкіри може проходити не тільки в спеціальних, але і в домашніх умовах.


купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ