Ми у Facebook
21.11.2022, 11:40

Які прилади споживають найбільше електрики (+ПЕРЕЛІК)

Фото ілюстративне

Ці пристрої у вашому домі споживають найбільше електрики. Дізнайтесь, щоб економніше користуватись і не перенапружувати систему.
Найбільше серед домашніх побутових приладів електроенергію споживають телевізори та комп‘ютери — в середньому на них припадає 28% загального споживання електроенергії домогосподарством, — повідомляє Spiegel, посилаючись на результати розрахунків, проведених німецькою Федеральною асоціацією управління з енергетики та водних ресурсів (BDEW).

Відповідно до розрахунків Федеральної асоціації управління енергетики та водними ресурсами, споживання енергії у квартирі розподіляється таким чином:

28% споживають телевізори, ігрові приставки та комп’ютери,
14% йде на прання та сушіння одягу,
13% на освітлення,
11% споживають холодильники й морозильні камери,
9% витрачається на приготування їжі,
8% на миття посуду.

Найбільш енерговитратні побутові прилади, якщо розраховувати витрати на електрику за місяць — це персональний комп'ютер (меншою мірою – ноутбук), холодильник, телевізор, якщо він працює фоном, пральна машина, кондиціонери, електричні обігрівачі та бойлери. Значне навантаження на мережу дають такі пристрої як електрочайник, мікрохвильова піч, фен, духова шафа, електроплита, праска.


На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ