22.11.2022, 09:44

Американець у Рівному навчав, як працювати з ветеранами війни

Метью Паркер - ветеран, який служив в армії США. А від початку повномасштабного вторгнення активно допомогає українцям. Один з напрямків, в якому Метью є фахівцем - реабілітація ветеранів війни. Саме цього фахівець навчав у Спортивному просторі Праджат.

Спортивний простір Праджат надає безкоштовні абонементи та тренування із тренером для тих військових, які втратили кінцівки. Саме тому Метью відзначив саме цей спортивний клуб та став його відвідувачем. А далі розпочалася активна співпраця.- Метью розповів про те, що зараз він активно проводить заняття для підготовки військових та спеціальних служб нашого міста. А ще дізналися, що він з власного досвіду знає, як важливо мати особливий підхід до ветеранів війни. Тому ми запросили його провести майстер-клас для наших тренерів, - говорить співзасновник Спортивного простору Праджат Олексій Яницький.

Особливе відношення до ветеранів та військових у Праджаті відзначає і Метью. Він переконаний, що реабілітація військових - це першочергове питання. Адже тільки це допоможе героям повертатися до життя в суспільстві.- В мене є особливе звернення до ветеранів війни, вітаємо знову вдома! Я добре розумію, що ви відчуваєте себе іншими, ніж якими ви йшли на війну. Але знайте точно, що є місце, де готові вас прийняти - це Спортивний простір Праджат. Тут є спеціальні тренери, які знають усі алгоритми та зможуть вам допомогти. Ми усі єдині в наших прагненнях і будьте впевнені, що вам допоможуть. Ласкаво просимо додому, - зазначив Метью Паркер.Під час майстер-класу тренери Праджату змогли дізнатися особливості проведення тренувань для військових. Різні ступені навантаження для ветеранів з різними фізичними особливостями.

Ці знання точно стануть в пригоді тренерам клубу та стануть вагомою підтримкою для тих військових, які тут будуть займатися.