30.11.2022, 22:11

Рівнянин показує у Львові калейдоскоп життя, аби допомогти ЗСУ

У Львів свою авторську виставку привіз відомий фотомитець з Рівного Олексій Потянок.
Фотовиставка відбувається у львівській кав'ярні музеї фототехніки "Фіксаж", що на вулиці Князя Романа, 6. Називається виставка фото "Калейдоскоп життя", адже у своїх роботах рівнянин намагається зафіксувати життя у всіх його найрізноманітніших проявах. І продемонструвати своє авторське бачення навколишнього світу.

Олексій розповідає, що фото можна не тільки подивитися - його роботи можна і придбати. Митець запевняє, що половину виручених коштів перерахує на потреби ЗСУ.

Виставка триватиме ще у перші дні грудня.


Автор фотороботи Олексій Потянок
Автор фотороботи Олексій Потянок


Олексій Потянок - народився і живе у місті Рівне (Україна). Член рівненського фотоклубу «Простір фото». З 1998 року член Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ), а з 2011 року Член Національної спілки журналістів України. У 2005 році увійшов до міжнародної федерації фотомистецтв (AFIAP). Учасник та призер понад 150 національних та міжнародних конкурсних фотовиставок у 27 країн світу. Має більше 50-ти нагород та відзнак на міжнародних та вітчизняних фотоконкурсах.

У 2009, 2010 та 2011 році - потрапив до щорічного збірника Фотографічного Товариства Америки PSA "Who’s Who in Photography" (Хто є хто в фотографії) в якому розміщені списки фотографів, які мали найліпші досягнення в фотографії за підсумками року та їх рейтинги. У 2013 році переміг в номінації «Фотожурналіст 2013 року» серед засобів масової інформації Рівненщіни.
Провів 10-ть персональних виставок, у тому числі виставки у стилі перфоменс «Просто неба» 2002 р, благодійна виставка-концерт «Зустріч китайського нового року в рок-клубі «Яма» 2003 р., «Скажи «ні!» насильству» 2004, Фотовиставка «Рівне.Майдан 2004», «На даху» 2005, «Я вас кохав» 2006р, «Коханець коханки» 2008, та інші.

Олексій є автором-виконавцем власних пісень та одним із засновників рівненського Клубу авторської пісні та співаної поезії «BACKinБАРД». (https://fotoafisha.com/)