01.12.2022, 11:30

День ангела 1 грудня: Кого вітати сьогодні?

Не забудьте привітати іменинників та іменинниць, що народились 1 грудня.
Сьогодні, 1 грудня День ангела святкує Роман та Платон:

Роман від латинського слова означає "римський", "римлянин". Роман не терпить у житті однаковості. Він раптово може перервати навчання в інституті й піти працювати. Чимсь захопившись, він загорається й намагається захопити своєю витівкою інших. Перший час сімейне життя серйозно буде ускладнене його тягою до розмаїтості взаємин, неможливістю зосередитися на одній справі й довести її до кінця. З появою в сім'ї дітей робиться розсудливим і стає гарним батьком. У сім'ї Роман воліє бути лідером. Але без зайвого диктату. Він охоче допомагає по господарству. Уміє розвеселити навколишніх.

Ім'я Платон - це ім'я грецького походження. У перекладі з грецької ім'я Платон має значення "широкоплечий". Платон - спокійна і зважена людина. Водночас, він не любить йти на компроміси. Якщо в дитинстві у нього величезна кількість товаришів, то дорослий Платон більш замкнутий і скромний. Він обмежує своє коло спілкування і дуже вибагливий в цьому питанні. В роботі Платона стає затребуваною його любов до розмов. Платон дуже любить щоб його слухали, тому може бути успішним педагогом, екскурсоводом, журналістом. Нерідко Платон досягає в своїй роботі великих успіхів, хоча особливим кар'єризмом він не страждає.

У цей день народились такі відомі люди:

1595 — (за однією з гіпотез) Богдан Хмельницький, гетьман України.
1761 — Марі Тюссо, француженка, що створила знаменитий Музей воскових фігур у Лондоні.
1792 — Микола Лобачевський, російський математик польського походження, один із батьків неевклідової геометрії.
1859 — Січинський Юхим, український історик, педагог, громадський діяч, православний священник.
1876 — Брун Клара Ісаківна, українська оперна співачка.
1886 — Рекс Стаут, американський письменник, автор детективних романів.
1894 — Юліан Головінський, український військовий і політичний діяч, сотник УГА, крайовий командант УВО та крайовий провідник ОУН.
1909 — Анатолій Кос-Анатольський, український композитор.
1918 — Платон Майборода, український композитор, автор пісень («Білі каштани», «Пісня про рушник»), музики до кінофільмів.
1930 — Роман Федорів, український письменник, лавреат Шевченківської премії.
1935 — Вуді Аллен (Аллан Стюарт Кьоніґсберґ), американський актор, кінорежисер і сценарист, володар трьох «Оскарів» (за фільми «Любов і смерть», «Манхеттен», «Інша жінка»).
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ