Ми у Facebook
01.12.2022, 12:12

Дружини рівненських героїв отримали безкоштовні абонементи у спортзал


Спортивний простір Праджат спільно з ветераном американської армії Метью Паркером вручили безкоштовні абонементи на відвідування спортивного залу дружинам наших захисників.

Це вже далеко не перша спільна ініціатива Метью та співзасновників клубу. Цього ж разу шість дружин рівненських військових, наших героїв отримали картки на безкоштовні заняття у клубі.- Від початку війни спортивний простір Праджат робить знижки на абонементи для дітей переселенців, надає безкоштовні тренування з тренером ветеранам, які втратили кінцівки, підтримуємо ЗСУ, - говорить співзасновник Спортивного простору Праджат Олексій Яницький. - Цього разу спільно з Метью Паркером ми вручили шість безкоштовних абонементів для дружин наших захисників.Метью Паркер обрав три родини, яким подарували абонементи. Ще три абонемент профінансував Спортивний простір Праджат.

- Це наш внесок у підтримку цих родин. Ми маємо свій фронт і намагаємося сприяти та підтримувати родини наших героїв, - розповів співзасновник Спортивного простору Праджат Володимир Зленко. - Ми і далі будемо реалізовувати подібні ініціативи. Тому далі буде!

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ