01.12.2022, 12:12
Дружини рівненських героїв отримали безкоштовні абонементи у спортзал
Спортивний простір Праджат спільно з ветераном американської армії Метью Паркером вручили безкоштовні абонементи на відвідування спортивного залу дружинам наших захисників.
Це вже далеко не перша спільна ініціатива Метью та співзасновників клубу. Цього ж разу шість дружин рівненських військових, наших героїв отримали картки на безкоштовні заняття у клубі.
![](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1669889270.jpg)
- Від початку війни спортивний простір Праджат робить знижки на абонементи для дітей переселенців, надає безкоштовні тренування з тренером ветеранам, які втратили кінцівки, підтримуємо ЗСУ, - говорить співзасновник Спортивного простору Праджат Олексій Яницький. - Цього разу спільно з Метью Паркером ми вручили шість безкоштовних абонементів для дружин наших захисників.
![](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1669889292.jpg)
Метью Паркер обрав три родини, яким подарували абонементи. Ще три абонемент профінансував Спортивний простір Праджат.
- Це наш внесок у підтримку цих родин. Ми маємо свій фронт і намагаємося сприяти та підтримувати родини наших героїв, - розповів співзасновник Спортивного простору Праджат Володимир Зленко. - Ми і далі будемо реалізовувати подібні ініціативи. Тому далі буде!
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Спеціально для OGO.ua Переглядів: 1416Інші статті рубрики:
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 233
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
![](/images/articles/2/small/1722000095.jpg)
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 225
Унаслідок ДТП у Вараському районі тяжко травмувався водій фургона
![](/images/articles/2/small/1721998863.jpg)
Автопригода сталася у п'ятницю, 26 липня, близько 08:50 між населеними пунктами Суховоля та Заболоття.
переглядів: 273
На Рівненщині затримали озброєного браконьєра
![](/images/articles/2/small/1721994077.jpg)
Як повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль, інцидент стався 26 липня 2024 року о 00:30 на річці Путилівка поблизу села Мочулки (водойма «Червона калина»).
переглядів: 258