Ми у Facebook
09.12.2022, 17:40

Рівненщина: чи з'являться новорічні ялинки у містах області?

Як святкуватимуть Новий рік на Рівненщині? Чи встановлюватимуть ялинки? Відповіді на всі ці запитання читайте у нашій статті.
Як інформує Рівне Вечірнє, нещодавно у Рівному на Європейській площі встановили благодійну ялинку. Це святкове дерево, яке встановив торговий центр, буде головною прикрасою міста на новорічні свята. Додаткову ялинку встановлювати не планують, щоб не витрачати зайві гроші.

Про свої плани також розповіли очільники Дубна, Здолбунова та Вараша.

Так, міський голова Дубна вважає, що ялинка потрібна хоча б через те, що її дуже чекають діти. Тому цьогоріч дубенське святкове дерево буде без ілюмінацій, а прикращатимуть його іграшками, які власноруч виготовили діти міста.

Владислав Сухляк, очільник Здолбунова, також наголошує, що жодних гучних святкувань не буде. У місті прикрасять живу ялинку, яка росте біля готелю «Зоря».

Мер Вараша Олександр Мензул також прийняв рішення встановити новорічну ялинку в центрі міста. Він зазначає, що у них є штучна ялинка та іграшки з минулих років, тому з міського бюджету не потрібно буде витрачати кошти. Натомість очільник міста наголошує, що святкове дерево буде символом незламності та даруватиме радість дітям.

На правах реклами