Неймовірно смачне печиво «Рогалики» за короткий час
- Борошно-500 гр.
- Щіпка солі
- Вершкове масло -200 гр.
- Жовток-2 шт
-Сметана - 200 гр.
Вершкове масло|мастило| натерти на тертці в борошно, додати сіль. Перетерти руками борошно та олію.
Далі жовтки, сметана та замішуємо тісто. Готове тісто накриваємо плівкою та прибираємо в холодильник на півгодини.
Начинка:
- Білки, що залишилися
- 200 гр. волоських горіхів
- 200 гр. цукру.
Все перемішати і готова начинка.
Охолоджене тісто розрізаємо на 6 частин. І кожну частину розкочуємо в кола. Нарізаємо на трикутники, викладаємо начинку і згортаємо.
Випікаємо в наперед розігрітій духовці до 180 градусів 25-30 хвилин.

На Рівненщині у Центрах Життєстійкості проходять великодні майстер-класи

Напередодні Великодня в Центрах Життєстійкості Рівненської області відбуваються майстер-класи, які об’єднують внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців навколо українських традицій, спільної творчості та підготовки до свята.
переглядів: 250
У Рівному відкривають сезон у Парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка

Цього тижня у Рівному стартує новий сезон у Парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.
переглядів: 251
Перевірений рецепт запашної паски у мультиварці: смачно та швидко

Така паска готується без зайвих клопотів, але смакує не гірше, ніж звичайна.
переглядів: 2481
На Острожчини відкрили меморіальну дошку загиблому Герою

У Хорівському ліцеї відбулася зворушлива та водночас знакова подія — урочисте відкриття меморіальної дошки на честь випускника закладу, захисника України Максима Кольцова, який героїчно загинув, боронячи рідну землю.
переглядів: 373
Рівненські ветерани повернулися з Франківська з медалями

Ветерани з Рівного вкотре довели, що сила духу і цілеспрямованість не мають меж. Дві команди з Рівненщини — «Стронг Ветеран Рівне» та «Неможливого не буває» — гідно представили область на змаганнях «Звитяга Нескорених», що відбулися в Івано-Франківську.
переглядів: 437