Рівненські медики відправили допомогу на Харківщину
«Ми з ним сіли, поговорили, вирішили, щоб купити солодощі, він захотів за свої кошти це купити. Я як мама йому допомогла в цьому ділі і фінансово, і так все купили", —говорить матір хлопчика.
Передавали солодощі в межах ініціативи "Разом", яку Рівненська обласна клінічна лікарня організувала спільно з об'єднанням митців "Культурний десант".
Окрім подарунків від хлопчика, медики теж підготували пакунки від себе.
Лікарі передають допомогу не перший раз, минулого разу передавали теплі речі, велосипеди та книги. Зараз список допомоги трохи зазнав змін. Цього разу лікарі передали термоси, електро та газові плити, а волонтери допомогли зібрати теплі речі та солодкі пакунки. Допомогу від мешканців Рівного жителі Вовчанська мають отримати 20 грудня.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Теплі вітання з Днем медика у віршах 2024
![](/images/articles/2/small/1706954171.jpg)
День медичного працівника з 2023 року в Україні відзначається 27 липня. Професійний день був започаткований у 1994 році і раніше святкувався у третю неділю червня.
переглядів: 1359
Які свята відзначають у світі і Україні
![](/images/articles/2/small/1720761413.jpeg)
Дізнайтеся, які особливі свята сьогодні, 27 липня, в Україні та світі.
переглядів: 144
Хто святкує іменини і який сьогодні день
![](/images/articles/2/small/1721627926.jpeg)
Сьогодні, 27 липня, в Україні відзначають День медичного працівника. Це професійне свято всіх, хто стоїть на варті нашого здоров'я, забезпечуючи медичну допомогу та рятуючи життя. Також сьогодні віряни вшановують пам'ять святого великомученика Пантелеймона. До Нового року залишилося 157 днів.
переглядів: 150
Після 10 класу учні зможуть змінювати профіль навчання
![](/images/articles/2/small/1722001979.jpg)
Державний стандарт профільної середньої освіти, затверджений урядом вчора, передбачає можливість змінювати профіль навчання для учнів після 10 класу.
переглядів: 254
На фасаді Рівненської гімназії №24 відкрили меморіальну дошку Андрію Сторожуку
![](/images/articles/2/small/1721988360.jpg)
Андрій Сторожук народився 9 листопада 1987 року в місті Рівне. Закінчив Рівненську гімназію №24, вище професійне училище №1 м. Рівне, де здобув професію столяра будівельного, паркетника, верстатника деревообробних верстатів.
переглядів: 308