Чоловіка, якого шукали на Рівненщині, знайшли мертвим в снігу
Про це повідомляє Поліція Рівненської області.
У поліції Рівненської області підтвердили, що того ж самого дня 18 грудня, близько 14 години поліцейські ВП № 4 (м. Березне) Рівненського РУП у складі пошукової групи неподалік місця проживання виявили під снігом тіло розшукуваного.
Усі обставини загибелі наразі встановлюють слідчі. Тіло відправлено в морг для проведення судово-медичної експертизи: за результатами огляду ознак насильницької смерті не виявлено.

72-річний житель міста Березне, поліція Рівненської області, знайшли мертвим в снігу, знайшли мертвим, Рівненщина
На Рівненщину доставлять безкоштовні слухові апарати для людей з порушенням слуху

Незабаром медичні заклади Рівненщини отримають партію безоплатних слухових апаратів, які призначені для осіб із вадами слуху.
переглядів: 0
На об’їзній поблизу Рівного — ДТП з постраждалими

У селі Біла Криниця, що у Рівненському районі, на об’їзній дорозі сталася дорожньо-транспортна пригода за участі двох легковиків.
переглядів: 231
Центр життєстійкості Демидівської громади запрошує на безкоштовні заходи для дітей і дорослих

Центр життєстійкості Демидівської територіальної громади запрошує мешканців на низку корисних і цікавих подій. Протягом тижня тут відбуватимуться індивідуальні консультації та тематичні групові заняття для дітей, підлітків і дорослих.
переглядів: 83
ДНК-експертиза підтвердила загибель молодшого сержанта Андрія Бучменюка з Рівненщини

Завтра, 26 липня, Малолюбашанська громада попрощається зі своїм Захисником — молодшим сержантом Андрієм Бучменюком, який віддав життя за Україну під час бойових дій на Донеччині.
переглядів: 108
У серпні на Рівненщині тимчасово вимикатимуть світло: оприлюднено графік

У серпні 2025 року в окремих населених пунктах Демидівської громади тимчасово призупинятимуть електропостачання у зв’язку з ремонтними роботами на обладнанні Млинівської дільниці.
переглядів: 136
Реклама