Ми у Facebook
21.12.2022, 14:30

Просто та стильно: як прикрасити новорічну ялинку 2023?

Всупереч усім негараздам, які ми зараз переживаємо, душа хоче свята та позитиву. У статті ми розповідаємо, як зробити ваше домашнє новорічне дерево стильним.
Кольори 2023 року

Створюючи декор святкової ялинки та будинку варто обрати 2-3 основних кольори. Тоді усі прикраси будуть виглядати стильно та гармонійно.
Ось список найсприятливіших кольорів на 2023 рік:

- чорний – символ елегантності та стриманості;
- червоний – сила, пристрасть та впевненість;
- жовтий – процвітання, захист та надія;
- блакитний – колір стихії води, символізує уяву, активність, вірність та вразливість;
- білий - мир, чистота, достаток;
- рожевий – жіночність, молодість та кохання;
- зелений – спокій, розум та мудрість.

Тренди в оформленні новрічного дерева

- Фігурки
У класичному розумінні більшості з нас ялинка прикрашається за допомогою куль, але наразі в тренді всілякі фігурки : підвіски у вигляді різних персонажів, тварин; сніжинки на ялинку; написи та рамки з сімейними фотографіями; янголята тощо.

- Монохром
Ялинки, прикрашені іграшками тільки одного кольору, виглядають неймовірно стильно. Вище ми згадували відтінки, які принесуть у 2023 році удачу, тому блакитні, жовті, зелені, рожеві та червоні новорічні кулі для однотонного декору підходять ідеально. І ще один важливий нюанс – оскільки це рік Чорного Водяного Кролика, сміливо можете використовувати чорний. Дуже красиво на білому новорічному дереві виглядають чорні ялинкові кулі.

- Мінімалізм
Скандинавський мінімалізм сьогодні модний не тільки в інтер'єрі, а й різдвяному декорі. Для відтворення цього стилю варто використовувати ялинкові іграшки всього 2-3 близьких і відповідних один до одного відтінків. Крім того, уникайте блискіток і надмірної химерності.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна
Дрова


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ