Ми у Facebook
24.12.2022, 11:36

Де слухати радіо, якщо немає електрики? - лайфхак від рівнянина

Фото ілюстративне

Можна залишатися в курсі усіх подій навіть, якщо виключили світло й зник інтернет. Достатньо згадати про ще одну функцію, яку має ваш телефон.
Рівнянин, який дописує у мережу Фейсбук під псевдо Mykyta Ant нагадав про уже класичну для мобільних телефонів функцію, яку заново відкрив для себе під час вимкнення світла:

Як дізнаватись новини, якщо не працює телебачення

Нагадаю, що що функція "Радіо" є у всіх мобільних телефонах, старих і смартфонах...І це Радіо працює без наявності сім карти і навіть при відключенні від телефонної мережі. Тому цим можна скористатись. У багатьох мабуть є старі телефони, і якщо там ще живі, хоч і старі батареї, то такий телефон можна використати як радіоприймач. Я особисто постійно при відключенні електрики вмикаю старий смартфон, підключаю до нього дротові навушники (які виконують функцію антени) - і слухаю радіо. При цьому телефон розряджається дуже незначно, однієї зарядки може вистачити навіть на тиждень... Є одна хитрість: щоб слухати радіо через динамік телефону (гучний зв'язок), треба навушники в гніздо вставляти не на повну довжину, щоб навушники не увімкнулись, але як антена працювали...Тоді буде працювати динамік телефону. Для надійного прийому можливо знадобиться трішки походити з телефоном і навушниками по квартирі, щоб знайти точку доброго якісного прийому і покласти там телефон. Оце й усе. А далі слухайте, що подобається (доступно біля десятка станцій). Я особисто переважно слухаю радіо НВ, а також національне радіо, яке через радіохвилі транслює телевізійний марафон. Також через таке радіо передаються сигнали повітряної тривоги. Будьте завжди інформовані і обізнані! " - розповідає рівнянин.

За повідомленням зі сторінки Микити у мережі Фейсбук, facebook.com/mykyta.ant.5

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ