02.02.2023, 18:05

Які православні свята будуть у лютому 2023 року?

фото з pomisna.info

В останній місяць зими православні відзначають чимало значних дат і свят.
За кілька днів, 3-го лютого, повнотою Православної Церкви України відзначатимуть четверту річницю інтронізації нашого Предстоятеля, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. А 15 лютого святкуватимуть одне з дванадцяти найбільших свят – Стрітення Господнє, яке символізує зустріч людини із Богом.
В лютому також починається підготовка до Великого посту, адже Пасха в цьому році рання – 16 квітня. За тиждень до початку Великого посту, тобто 18 лютого цьогоріч, припадає вселенська батьківська поминальна субота, перша в цьому календарному році. 20 лютого розпочнеться Сирний (масляний) тиждень, а на 26 лютого випадає прощена неділя.

І вже з понеділка, 27 лютого, починається духовна сорокаденна подорож Святою Чотиридесятницею посиленою молитвою, покаянням і добрими справами. Під час війни це по-особливому важливо, адже кожен із нас може виявити все найкраще в собі через співчуття й добрі вчинки, на які благословляє нас Господь. Тож творімо добро ближнім, благодіймо на славу Божу та молімося про найшвидшу перемогу для України!

За повідомленням з офіційної сторінки Православної церкви України у мережі Фейсбук.