07.02.2023, 07:04

Як робити переходи в TikTok

TikTok демократизував творчість і зробив її доступною кожному, хто має смартфон і доступ до інтернету. Все, що вам потрібно, щоб стати популярним тиктокером, це камера вашого телефону та креативний задум. І є безліч можливостей, щоб додати трохи чаклунства до вашого контенту.
Знімайте різні ролики, а потім починайте монтаж. Коли ви хочете поєднати дві сцени воєдино, у гру вступають переходи. Завдяки їм відео виглядає цілісним та ефектним.

Є два способи додати переходи: на самій платформі і за допомогою сторонніх програм для ТікТок, таких як відеоредактор для ТікТок. Простий у використанні редактор відео для ТікТок VJump надає величезну бібліотеку готових варіантів, наприклад, перехід для ефектного показу зміни зачіски: https://vjump.com/ru/tiktok-hair-transition, які втілять у життя професійні монтажери на основі ваших футажів.

Як використовувати вбудовані переходи TikTok


Крок 1. Запустіть TikTok і зніміть/завантажте відео

Ви можете або натиснути велику червону кнопку, щоб розпочати запис відео TikTok, або перейти до розділу «Завантаження», розташованого праворуч від кнопки запису, якщо у вас є готове відео в галереї.

Крок 2. Натисніть кнопку «Далі», щоб перейти до редагування

Після зйомки відео або завантаження кількох роликів з галереї натисніть кнопку «Далі» та перейдіть до редактора.

Крок 3. Натисніть функцію «Ефекти»

Серед кількох опцій, таких як гучність, фільтри, текст тощо є опція ефектів. Натисніть на неї, щоб отримати доступ до меню.

Крок 4. Додати переходи до відео

Продовжуйте відтворювати ролик, і в той момент, коли ви захочете застосувати перехід, натисніть відповідний параметр. Ви можете додати кілька переходів до різних частин відео. Продовжуйте натискати, доки відтворюється відео.

Крок 5. Збережіть

Нарешті, не забудьте зберегти готове відео, натиснувши кнопку, розташовану в правому верхньому кутку екрана.

Використання прийомів зйомки для створення переходів


Переходи додатків приносять користь, але фізичні переходи з використанням камери стали найгарячішою тенденцією серед провідних блогерів та інших творців контенту. Нижче наведено кілька прийомів зйомки для створення унікальних переходів.

Кришка об'єктива

Ми починаємо із класики. Незалежно від того, чи ви знімаєте на камеру телефону або цифрову дзеркальну камеру, перехід за допомогою кришки об'єктива – це незвичайний спосіб закінчити одну частину відео та почати іншу. Якщо ви користуєтесь смартфоном, візьміть звичайну кришечку від кавового стаканчика та використовуйте її як кришку об'єктива.

Обертання

Повертайте камеру, зосередивши увагу на об'єкті. Це зручно при зміні тла. Почніть обертатися, фокусуючись на об'єкті, і тоді фонова сцена має змінитись.

Небо до неба

Сфокусуйтеся на об'єкті, а потім почніть переміщати камеру до неба. Потім знову опустіть на об'єкт. Такого роду перехід допомагає при зміні всієї сцени та сценарію.

Завдяки своїй фантазії ви можете вивчити безліч інших прийомів зйомки та створити свої унікальні переходи, які вразять ваших глядачів.