09.02.2023, 08:12

Домашній зефір з малиною: секрети приготування

Домашній зефір ніжніший, смачніший і корисніший, ніж магазинний. Радимо спробувати!
Зберігайте рецепт собі та діліться з друзями!

Інгредієнти:
Цукор - 250 г
Білки яєчні (холодні) – 60 г
Агар-агар - 8 г
Вода – 120 мл

Для малинового пюре:
Малина - 500 г
Цукор - 210 г

Для посипання:
Цукрова пудра – 50 г

Приготування:
1. Готуємо пюре: у великий глибокий посуд вливаємо холодну воду і додаємо ягоди малини. Залишаємо на 1-2 хвилини. Перемішуємо руками.
2. Відкидаємо малину на друшляк, щоб стекла вся рідина. Оглядаємо ягоди та прибираємо зіпсовані плоди.
3. Для варіння пюре беремо товстостінний сотейник або каструлю. Викладаємо в каструлю промиту малину та подрібнюємо занурювальним блендером до однорідної маси. Ставимо на помірний вогонь і, помішуючи лопаткою, доводимо до кипіння. Уварюємо приблизно 2 рази.
4. Уварене малинове пюре переливаємо в сито з дрібними отворами, протираємо та зважуємо.
5. Потім переливаємо в сотейник і додаємо цукор. Ставимо на помірний вогонь. Помішуючи, прогріваємо до повного розчинення цукрових крупинок. Готове пюре остуджуємо до кімнатної температури і відправляємо в холодильник, щоб добре загустіло.
6. Для подальшого приготування беремо 200 г малинового пюре, переливаємо в глибоку чашу для збивання і додаємо холодні білки яєчні. Збиваємо до стійких щільних піків.
7. Готуємо сироп: у товстий сотейник насипаємо цукор та агар-агар, вливаємо воду і перемішуємо. Ставимо на помірний вогонь. Помішуючи, прогріваємо до закипання. Потім варимо до загусання (7-8 хвилин).
8. Даємо сиропу охолонути (4-5 хвилин). Потім тонким струмком вливаємо сироп в ягідну масу, продовжуючи збивати міксером. Після цього збиваємо ще 2-3 хвилини.
9. Поміщаємо масу кондитерський мішок. Застилаємо дошку пергаментом. Швидко вичавлюємо ягідну масу. Залишаємо за кімнатної температури на добу для підсушування.
10. Готові половинки присипаємо зверху цукровою пудрою та з'єднуємо між собою.