Ми у Facebook
09.02.2023, 09:00

Декоративні чагарники для контейнерного вирощування

Маленька ділянка – не привід відмовляти собі у декоративних рослинах. Та й, до того ж, контейнерне вирощування зараз на піку популярності!
Такі посадки дозволять вам у короткий термін створити дуже мальовничі та затишні куточки для відпочинку на терасі чи веранді, і навіть пожвавити нудні старі дахи.

Гібіскус Лавендер Шифон - привабливий посухостійкий чагарник з ніжно-зеленим листям та чудовим цвітінням все літо. Не боїться яскравих променів та не вигоряє.

Азалія Голден Лайтс - компактний гіллястий кущ з напрочуд рясним цвітінням. Сорт ультразимостійкий, стійкий до грибкових захворювань. Не потребує особливого догляду.

Гібіскус Ред Харт - надзвичайно красивий чагарник, усипаний білими квітами з краплею бордового вина в середині.

Гортензія крупнолистова Блю Боденсі - ніжна невисока гортензія, яка відрізняється високою декоративністю та простотою у догляді.

Гортензія хуртовина Літтл Лайм - гарний низькорослий сорт гортензії. Цвіте дуже рясно і довго, до пізньої осені. Сорт морозостійкий та невибагливий.

Лаванда вузьколиста Дварф Блю - ефектний ультрамариновий напівчагарник-довгожитель із чарівним ароматом. Відмінно переносить посуху та тривалі морози.

На правах реклами