11.02.2023, 22:00

На Рівненщині створюють окремий стрілецький батальйон ЗСУ

Нові стрілецькі батальйони сформують у кожній області України. Згідно із рішенням керівництва ЗСУ, це потрібно для реагування на загрози національній безпеці держави. До батальйону запрошують добровольців.
Формування нового підрозділу на Рівненщині обговорили на нараді з керівниками районів. Про це та багато іншого - на сторінках газети "ОГО".
На службу запрошують чоловіків та жінок від 18 до 55 років. Це мають бути патріотично налаштовані громадяни, які прийняли для себе рішення служити в лавах Збройних сил України.

-Нам потрібні і офіцери, і сержанти, і рядові. Також запрошуємо й тих, хто не служив. Будуть проводитися навчання та бойові злагодження. На нараді розглянули матеріальне забезпечення нового військового формування технікою, провізією та місцями розміщення. Охочі вступати до стрілецького батальйону Рівненщини можуть звертатися до територіальних центрів комплектування. Дізнатися про вакансії можна також у центрах зайнятості, де представники центрів комплектації надають відповідні консультації, - говорить перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій ПОДОЛІН.

Нагадаємо,що минулого тижня також стартував набір до підрозділів «Гвардії Наступу». Вона складатиметься з восьми бригад - вони підпорядковуватимуться Національній поліції, Прикордонній службі та Національній гвардії України.

Їх кістяк складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід. А доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців.

Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у майбутнє нашої країни та наблизити перемогу.
Як вступити? Доброволець приходить у ЦНАП, де йому пропонують 8 бригад на вибір і він має можливість обрати одну з них відповідно до своєї мотивації та поглядів.

Газета «ОГО» №5 (1885), 9 лютого 2023 року

Нагадаємо, що газета ОГО - це обласний тижневик, який виходить кожного четверга.

Щодо співпраці з виданням звертайтеся за електронною адресою - ogorivne@gmail.com.

Читати онлайн версію газети
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ