У суботу у Рівному удень невеликий дощ, а повітря прогріється до +9
У народі цей день називали Агафією-Корівницею. 18 лютого уважно спостерігали за погодою: якщо було тепло, то і в найближчому майбутньому холодів не передбачалося. Водночас мороз на Агафію віщував мокру весну і сухе літо.
Про погоду наші предки казали: якщо 18 лютого кішка треться об ноги, значить, незабаром потеплішає. Також прапрапрадіди помічали: якщо у цей день буде холодно, то на весні буде багато опадів, а влітку — ні. Існувала в народі й така прикмета: птахи дивляться на південь — весну виглядають, тобто незабаром погода налагодиться. Якщо їх погляди звернені на північ — бути морозам.

18 лютого, Рівненщина, рівненські синоптики, погода, народні прогнози, хмарно з проясненнями, Агафія-Корівниця, Рівненський обласний центр з гідрометеорології
У Рівному молода "п'яничка" загубила дворічного сина

В поліції повідомили, що мама хлопчика перебувала у стані алкогольного сп’яніння, тож не доглядала за дитиною належним чином.
переглядів: 157
Сьогодні громада Рівного проведе в останню путь свого Героя – Романа Корнійчука

Визволення українських земель, на жаль, дається дуже великою ціною – життям хоробрих та мужніх українських чоловіків, які стали на захист рідної країни. 35-річний молодший лейтенант Роман Корнійчук загинув 22 вересня у районі міста Красногорівка на Донеччині.
переглядів: 715
У пожежі на Рівненщині згорів автомобіль

У селищі Демидівка Дубенського району виникла пожежа. Про це повідомили в ГУ ДСНС у Рівненській області.
переглядів: 230
Як зміниться погода сьогодні, 28 вересня

Сьогодні, 28 вересня, в Рівному буде мінлива хмарність. Без опадів. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вдень 22-27º тепла. Про це повідомив Рівненський обласний центр з гідрометеорології.
переглядів: 196
Предстоятель ПЦУ Епіфаній їде до Рівного

В неділю, 01 жовтня 2023 року, в день свята Покрову Пресвятої Богородиці та в День захисників і захисниць України, Рівне відвідає Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
переглядів: 1021