18.02.2023, 16:45

У Рівному попрощаються з Героєм Олексієм Мельничуком, який загинув, захищаючи Україну

У неділю, 19 лютого, Рівне попрощається з Олексієм Мельничуком, який загинув у бою з російськими загарбниками.

Про це повідомили у Рівненській міській раді.
Чин похорону розпочнеться об 11.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове”. Рівнян закликають долучитись до церемонії прощання.

Біографічна довідка Героя

Олексій Мельничук народився у місті Перм. Коли іще був зовсім маленьким, батьки повернулися в Україну, а саме у Рівне. Тут Олексій провів усе своє свідоме життя, закінчив школу, а за тим вступив до Новосибірського військового училища.

“Він провчився там три курси, а далі постав вибір: або присягати на вірність росії, бо ж саме розпався радянський союз, або кидати навчання. Присягати росії Олексій не захотів, тому повернувся у Рівне. Тут вступив до педагогічного інституту — зараз РДГУ — на україно-англійську філологію. Отримав диплом вчителя, але обрав собі інші шляхи для самореалізації,” - розповідає дружина Героя Мирослава.

У житті Олексій займався власною справою, вів підприємницьку діяльність. Але події буремного 2014 року внесли кардинальні зміни у життя сім’ї. Олексій був мобілізований для участі в антитерористичній операції. Упродовж року служив на сході нашої країни, здебільшого на Луганщині. Впродовж останніх років працював водієм-далекобійником за кордоном.

“24 лютого ми були вдома. Олексій приїхав у відпустку, днями мав знову їхати у рейс, але вже ніхто нікуди не поїхав... Він говорив, що навіть, якби був у цей час за кордоном, то повернувся б не вагаючись. А так... 24 лютого він сказав коротко: “Все почалося” і почав збирати рюкзак. А потім пішов у військкомат, вже тримаючи зв’язок із хлопцями, з якими служили раніше...” - продовжує Мирослава.

Цього разу Олексій служив на Сумщині, а за тим їх підрозділ перевели на Бахмутський напрямок.

11 лютого виконуючи бойове завдання 50-річний молодший сержант Олексій Мельничук загинув під час мінометного обстрілу противником у районі Бахмуту.

Щирі співчуття родині та вічная пам’ять Герою!