У Рівному жінка прихистила понад 20 котів у власному будинку
"Якогось кота знайшла на смітнику, якогось мені вкинули в двір. Було й таке, що кота ніхто не хотів брати, бо у ньому був важкий стан. Є й таке, що ніхто не хоче забирати котів звичайної породи. Тоді я забираю цих тварин, лікую, стерилізую та намагаюся знайти для кота сім’ю", - розповідає жінка.
Майже всі коти та кішки були хворими та у важкому стані, коли вона їх прихистила. Але волонтерка їм усім допомогла.

Знижки на продукти: популярна мережа супермаркетів пропонує рівнянам зекономити до 50%

На початку травня мережа супермаркетів АТБ традиційно запровадила нові акційні пропозиції, що дозволяють українцям значно заощадити на щоденних покупках.
переглядів: 105
У Рівному водій користувався фальшивим посвідченням: справу передали слідчим

На вулиці Льонокомбінатівській у Рівному патрульні зупинили автомобіль Hyundai Accent, водій якого пред’явив посвідчення з ознаками підробки.
переглядів: 128
На Рівненщині відбудеться презентація проєкту «Замки і палаци України»

1 травня у трапезній залі Дубенського замку відкриється виставка художнього проєкту «Замки і палаци України», створеного художницями артстудії Анатолія Іваненка.
переглядів: 123
Новий графік транспорту у Рівному: що зміниться для пасажирів

Новий графік транспорту у Рівному передбачає вихід на один з маршрутів двох сучасних автобусів Mercedes-Benz.
переглядів: 270
У Рівному обрали кандидатів на нагороду «Орден Святого Пантелеймона»

На Рівненщині визначили сімох претендентів на громадську нагороду «Орден Святого Пантелеймона», яку щорічно вручають за значний внесок у розвиток охорони здоров’я.
переглядів: 229