Посівний календар на березень 2023: Коли сіяти, щоб був багатий врожай
-помідори;
-перець;
-баклажани;
-огірки;
-білокачанна, савойська капуста, кольрабі чи броколі;
-однорічні квіти.
4 й 5 березня для посівних робіт вважаються несприятливими, тому краще зайнятися розпушуванням ґрунту, обрізанням дерев. Можете посіяти у теплиці фенхель, салат, базилік.
6 березня 2023 року - висівання декоративних рослин — найкраща справа, якою можна зайнятися цього дня. Також можна їх підживлювати, поливати, обробляти різними засобами від шкідників чи хвороб.
7 березня 2023 року - повня, не рекомендовано займатися рослинами.
8-17 березня 2023 року дуже сприятливі для садівництва, тому фахівці радять зайнятися:
- висаджуванням однорічних та багаторічних квітів, декоративних рослин;
- догляданням за тепличними та домашніми рослинами;
- висіванням огірків, капусти, спаржі, селери, болгарського перцю, цибулі-порей, раннього редису;
- обрізання, підживлення, щеплення, оброблення органічними добривами дерев, - розпушування ґрунту в саду і на городі.
18-23 березня 2023 року
На новий Місяць займатися садівництвом та городництвом не варто. Проте можете робити найпростіші процедури, щоб не витрачати часу: прополювати, обробляти рослини від шкідників, підгортати розсаду).
24-30 березня 2023 року
В ці дні можете виконувати будь-яку роботу, крім обприскування рослин хімікатами. Вони є сприятливими для висаджування помідорів, зелені, баклажанів, різних видів капусти, огірків, болгарського перцю, гороху, квасолі та однорічних квітів. Можете проводити і санітарні роботи в своєму саду. Зокрема, вносити мінеральні добрива, обрізати чи щеплювати дерева.
31 березня 2023 року з рослинами краще не працювати надто активно. Дозволяється підготувати грядки до майбутнього висаджування, а також привести город до ладу.

Сад.Город, посівний календар, березень 2023, що сіяти в березні, розсада, коли сіяти
Що святкують 12 липня в Україні

Сьогодні, 12 липня, в Україні відзначають одразу кілька подій — як церковних, так і світських.
переглядів: 18
Що можна везти з України до ЄС: простими словами про обмеження
Літо – сезон відпусток. Зібрали валізи й вирушаєте до Європи? Клас! Але перед дорогою краще знати, що можна брати із собою, а що — залишити вдома. Бо навіть звичайний шматок сала чи пляшка домашньої наливки можуть зіпсувати вам подорож ще на кордоні.
переглядів: 456
Як приготувати смачний літній десерт: простий рецепт від досвідчених господинь

Літо — найкращий час для легких, освіжаючих і водночас смачних десертів. Сонце, тепло, свіжі ягоди та фрукти створюють ідеальні умови, щоб побалувати себе і близьких ніжними солодощами без зайвого клопоту.
переглядів: 227
Як правильно заготовити липовий цвіт і скільки на цьому можна заробити у Рівному

На Рівненщині закінчується сезон цвітіння липи. Липовий цвіт використовують у народній медицині, чаї з нього вважають дієвими при застудах, запаленнях і для зміцнення імунітету. А ще — це сезонна можливість заробітку для тих, хто вміє працювати з природними дарами.
переглядів: 384
Його слова стали листівками: у «молодіжці» збирають кошти до роковин Костянтина Юзвюка

У Рівненській обласній бібліотеці для молоді триває благодійна ініціатива, присвячена пам’яті загиблого воїна, активіста й зоозахисника Костянтина Юзвюка. До річниці його смерті у бібліотеці започаткували збір коштів на FPV-дрони, а на знак вдячності кожному донору пропонують унікальні пам’ятні листівки з його текстами.
переглядів: 270