12.03.2023, 17:26

Верес-Ворскла: який результат гри рівненських футболістів з полтавськими

Матч 17-го туру між Вересом і Ворсклою завершився нічиєю з рахунком 2:2. Гра відбулася на стадіоні Авангард у Рівному 12 березня. Перед грою команди розташовувалися на дванадцятому і десятому місцях турнірної таблиці з одним очком різниці.
Ворскла переважала у першій частині першого тайму і забила перший гол на 25-й хвилині за рахунок Тауланта Сефері. Микола Гайдучик мав шанс зрівняти рахунок, але не використав його. Крім того, Василь Кравець отримав жовту картку за удар по Віталію Дахновському.

У другому таймі Верес зрівняв рахунок на 48-й хвилині після того, як власний гол забив Василь Кравець. Микола Гайдучик реалізував стрімку контратаку на 60-й хвилині і забив другий гол для Вереса. Однак на 80-й хвилині Таулант Сефері відновив рівень гри, забивши пенальті.

У доданий час матчу воротар Ворскли Павло Ісенко відбив два пенальті, зберігаючи нічию для своєї команди. Наступний матч Верес зіграє вдома проти Дніпра-1 у суботу, 18 березня.