Переходимо на літній час: коли в Україні переведуть годинники у 2023 році
У цей день стрілку годинника потрібно перевести на одну годину вперед.
Переведення годинників двічі на рік, здійснюють згідно з постановою КМУ №509 від 13 травня 1996 року "Про порядок числення часу на території України". Це правило вже неодноразово намагалися скасувати, як і в Євросоюзі, так і в Україні, однак згоди з цього приводу поки що не дійшли.
Кілька порад, які допоможуть швидше адаптувати свій "біологічний годинник:
-Варто більше гуляти на свіжому повітрі - це допомагає наситити мозок киснем. Тим паче зараз весна - ідеальний час для прогулянок.
-Не забувайте про фізичну активність: зарядка, фізичні вправи, басейн, похід до зали - все це допоможе краще адаптуватися.
-Дотримуйтесь нормального графіка харчування й урізноманітнюйте раціон свіжими овочами та фруктами, більше пийте звичайної води.

остання неділя березня, березень, Україна, літній час, перехід на літній час
Мерехтливі крашанки у тренді Великодня 2025

Цьогорічним святковим хітом у соцмережах стали так звані «мерехтливі» великодні яйця — стильний і простий спосіб оновити традиційне фарбування. Такий ефект можна легко досягти, скориставшись звичайною пляшкою червоного вина.
переглядів: 87
Як мінімізувати ризики стейкінгу?

Стейкінг дає змогу власникам певних криптовалют активно брати участь у блокчейн-мережах. Користувачам це вигідно. Насамперед через заробіток винагород і підтримку проєктів, які їм потрібні. Та й загалом стейкінг доступний завдяки відносно простим алгоритмам. Але тут потрібно враховувати можливі ризики та знати, як їх уникнути чи мінімізувати.
переглядів: 614
Сьогодні буде потужна магнітна буря

Сьогодні, 17 квітня, очікується потужне геомагнітне збурення.
переглядів: 104
Запечена яєчня з фетою та помідорами: поживний сніданок із середземноморським акцентом

Яєчня, запечена з соковитими помідорами та ніжною фетою, – це швидкий і корисний варіант для сніданку чи легкої вечері. Усього кілька інгредієнтів, мінімум зусиль – і страва готова за лічені хвилини.
переглядів: 109
Що робити, якщо розсада томатів чорніє та падає: поради проти чорної ніжки

Чорна ніжка — грибкове захворювання, яке вражає кореневу шийку молодих рослин. Стебло темніє, стоншується і загниває, розсада падає й гине.
переглядів: 350