18.03.2023, 12:50

ТОП-подія тижня: відкриття школи боксу у Рівному

Підводимо підсумки тижня, що минає. Одна з подій, яка стала важливою для міста Рівного та області цього тижня - відкриття школи боксу імені Даніленка.
Цього тижня у Рівному на базі місця сили рівнян відкрилася важлива сторінка не тільки в історії спорту. Важливий момент в розвитку боксу у нашій державі. А і сторінка новітньої історії нашої країни в період війни.

Відкриття такого рівня школи боксу імені знаного тренера Валерія Даніленка в період війни - це підтвердження того, що Україна продовжує боротися на різних фронтах, в тому числі і спортивному. А Рівненщина робить у цьому свій, важливий внесок.Відтепер на базі спортивного простору функціонуватиме перша школа боксу заслуженого тренера України з боксу Валерія Даніленко, який тренував членів національної збірної. Саме він був тренером відомого Олександра Усика та виховав інших чемпіонів.

Після повномасштабного вторгнення Валерій Даніленко залишив рідний Харків і переїхав до Рівного разом з сином — тренером молодіжної збірної з боксу Богданом, та кількома перспективними боксерами — призерами чемпіонатів Європи та світу серед молоді.

- Тут у Рівному нас гостинно прийняли засновники Олексій Яницький та Володимир Зленко. Я знав, що тут готують гарних боксерів, а в після переїхду особливо повірив у симбіоз Харків-Рівне. Бо ми сюди привезли також дуже хорошу команду майстрів спорту міжнародного класу, — говорить Валерій Даниленко. - У цьому залі є усі знаряддя для того, щоб працювати. Є тренажерний зал на третьому поверсі, є зал боксу, ринг. Тому умови, які тут створені просто ідеальні для підготовки майбутніх чемпіонів.Засновник спортивного простору, місця сили рівнян Олексій Яницький каже, що радо дали прихисток знаному тренеру та його вихованцям і готові підтримувати спортивний фронт і надалі.

- Сьогоднішня подія - це приклад того, як в період війни тилові міста стають прихистком для вимушених переселенців. А люди, які змушені починати життя спочатку на новому місці роблять свій внесок у розвиток громади, - зазначив Олексій Яницький. - Вірю, що тут, на базі Праджату Валерій Даніленко підготує ще не одного чемпіона рівня Усика. Попереду в нас багато роботи, але разом ми точно впораємося.Ще один засновник спортивного простору Володимир Зленко додає, що намагались дотриматись усіх умов якості та безпеки у залі:

"У нас, в принципі, усе якісно, починаючи від роздягалень і душових, закінчуючи залом боксу і тренажерним. Намагалися зробити все на рівні. Я думаю, що цей зал — один з найкращих у Рівному".

Для Рівного та загалом для держави дуже важливі такі приклади, коли спонсори, меценати під час війни вкладають свої кошти у розвиток спорту.А також окрема подяка, найбільша вдячність нашим захисникам, які стоять на фронті і роблять все на рівні надлюдських зусиль, щоб ми могли розвиватися, жити та працювати на благо нашої держави.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ