22.03.2023, 13:45

Сильна молитва до Сорока Святих, яку слід читати 22 березня

22 березня Православна Церква вшановує пам’ять Сорока Севастійських мучеників — воїнів-християн із міста Севастії, які прийняли мученицьку смерть за віру в Христа. Сьогодні, нам слід молитися до Сорока Святих, щоб отримати Божу опіку та за безпеку синів і доньок України, які перебувають на війні.
Молитва до Сорока Святих Севастійських

“О, святі, славні сорок страстотерпців Христових, що в місті Севастії заради Христа мужньо постpaждали. Ви через вогонь та воду пройшовши і як друзі Христові у спокій Небесного Царства увійшовши, щиро молитеся до Пресвятої Тройці за рід християнський, особливо за тих, хто шанує святу пам’ять вашу і з вірою та любов’ю у молитвах звертається до вас.

Bиблагайте у Всещедрого Бога прощення гріхів наших і життя нашого виправлення, щоб, у покаянні та нелицемірній любові один до одного перебуваючи, зі сміливістю стали на Страшному Суді Христовому і вашими молитвами праворуч Праведного Судді стали.

О, угодники Божі, будьте нашими захисниками від усіх ворогів видимих та невидимих, щоб під покpoвом ваших молитов ми визволялися до кінця життя нашого від усякої біди, зла та небезпеки, і так прославляли велике та гідне поклоніння повновладної Тройці: Отця, і Сина, і Святого Духа нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.”