У Здолбунові отруїли собаку
На жаль, хтось вирішив розпорядитися життям тварини, і зробив це в дуже негуманний, жорстокий спосіб. Дівчинка помирала в страшних муках.
"Її разом з сестричкою в кінці минулого року хтось викинув на вулицю, небайдужі люди поставили їм будиночок, годували. Волонтери Громадської організації "Надія на дім" стерилізували дівчат, вакцинували від сказу та чіпували. Потім крихітки захворіли на ентерит. Ми теж їх не залишили. Лікували в клініці", - йдеться у повідомленні.
Hагадаємо, що жорстокі дії стосовно тварин, караються за статтею 299 ККУ, що передбачає позбавлення волі на строк до 8 років, залежно від ступеня жорстокості.
Тож, якщо ви стали свідком жорстокого поводження людини стосовно тварини (отруєння, побиття чи інші жорстокі дії), просимо фіксувати їх і повідомляти про такі дії поліцію. Ми разом повинні допомагати один одному і діяти лише в рамках закону, тільки тоді міста України будуть безпечними і для людей, і для тварин.

собака, тварини, безпритульні тварини, Рівненщина, Здолбунів, отруїли собаку, зоозахисник
У неділю в Рівному без істотних опадів та до +25

У неділю, 5 червня в Рівному та області буде мінлива хмарність. Без істотних опадів, вдень невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. Про це повідомили в Рівненському обласному центрі з гідрометеорології.
переглядів: 187
У Рівному пройде стендап на підтримку ЗСУ

8 червня, у Рівному в міському Будинку культури пройде стендап-концерт з метою зібрати кошти для допомоги ЗСУ. А саме 20% від проданих квитків буде передано на потреби Збройних сил України.
переглядів: 353
Вони мали б бешкетувати з друзями. Ходити до школи: На Рівненщині вшанували вбитих українських дітей

4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
переглядів: 259
У Рівному працює Telegram-канал для пошуку роботи

Для місцевих жителів і переселенців, які зараз мешкають у Рівному, створили канал у Telegram, який допоможе з пошуком роботи «Робота на Рівненщині». Телеграм-канал @work_in_Rivne_region – проект Рівненської ОДА, повідомив Віталій Коваль.
переглядів: 258
Терміново! Рівнянка просить допомогти розшукати пса

До рівненської волонтерки Анастасії Панасюк звернувся небайдужий чоловік та повідомив, що у селі Горохів бігає собака з пляшкою на голові.
переглядів: 273