Ми у Facebook
09.04.2023, 10:22

Молитви, які варто прочитати на Вербну неділю

На Вербну неділю молитва на благословення і захист дітей, прочитана матір'ю, має потужну силу. Молитися варто і про захист та здоров'я. Господь обов'язково почує прохання. Молитися можна як в церкві, так і вдома.

Молитва на Вербну неділю для захисту дітейВсемогутній Боже, вручаю своїх дітей під твою могутню опіку та охорону! Захисти їх, Господи, від усього, що може завдати шкоди їхньому здоров'ю або поставити їх під загрозу смерті. Але, перш за все, молю тебе, небесний батько, визволи їх від небезпек, що загрожують їхній душі.
Відкинь, Боже, своєю всемогутньою рукою від моїх дітей все те, що може мати злий вплив на їхнє невинне серце, або стати для них спокусою до зла. Охорони, Боже, моїх дітей від всякого гріха, плотського і душевного! Пішли, молю Тебе, Своїх святих ангелів, щоб стерегли їх на шляху життя.

Всемогутній Боже і Отче, переведи щасливо моїх дітей через всі земні небезпеки і бурі. Зроби, Господи, так, щоб вони щасливо дійшли до пристані спасіння. Амінь.


Молитва на Вербну неділю для захистуЗакликаю Вищі Сили, почуйте моє прохання і прийдіть до мене на допомогу. Прошу, даруйте благословення Своє Рабам Божим (перераховуйте імена всіх, за кого молитеся). Захистіть їх від бід і нещасть, укрийте своїми крилами від ворогів і заздрісників. Наповніть їх силою Небесною, щоб вони несли в світ добро і процвітання, в здоров'ї перебуваючи. Амінь.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ