Ми у Facebook
23.04.2023, 19:45

Яка ситуація з коронавірусом на Рівненщині

За інформацією директора департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я населення РОДА Олега Вівсянника, ситуація з COVID-19 на Рівненщині під контролем.
З початку епідемії в області зареєстрували більше 195 тисяч випадків захворювання, але середня кількість нових випадків щоденно залишається в межах 50-80 по всій області.

Стосовно категорій людей, які найчастіше хворіють на коронавірус, становлять 60% жінки та 40% чоловіки, а найбільш піддаються захворюванню віком від 30 до 69 років.

На щастя, вже понад 193 тисячі людей успішно одужали від захворювання, що становить 98,2% від загальної кількості заражених, але загинули 2700 осіб від початку епідемії. Летальність в області складає 1,4%, що є меншим, ніж на рівні країни (2,1%).

Станціонарна медична допомога при COVID-19 надається в 22 закладах охорони здоров'я, а завантаженість ліжкового фонду становить 9,2%. Усі ліжка підведені киснем, а медична допомога надається безкоштовно в межах ПМГ.

Директор департаменту також нагадав всім перевірити свій статус щодо вакцинації, а також переконав у необхідності вакцинуватися від різних захворювань, таких як дифтерія, поліомієліт, краснуха, паротит, кор та туберкульоз. Він закликав кожного зробити свій внесок у роботоздатність системи охорони здоров'я в разі воєнного стану.

На правах реклами