Стало відомо, коли цьогоріч школярі України закінчать навчання
Однак через війну в Україні дія цього положення зупиняється. Водночас тривалість навчального року, дата його початку чи закінчення під час воєнного стану тепер визначають у Кабінеті міністрів України.
Постановою Кабміну України визначено тривалість навчального року під час дії правового режиму воєнного стану. Таким чином, навчальний рік цього року (2023) закінчиться 30 червня. Це стосується тих, хто випускається із 11 класів.
Для інших класів він закінчується, як завжди, 31 травня. Цього року школярі проходять 155 днів навчання (менше, ніж рекомендується законом). Тому цього року школярі матимуть повноцінне літо для відпочинку.

навчання, навчальний рік, канікули в Україні, канікули у школах, канікули 2023, літні канікули, канікули
Затори на кордоні: у пункті пропуску «Корчова – Краківець» стартують дорожні роботи

Тимчасові обмеження в пункті пропуску «Корчова - Краківець» можливі вже з наступного тижня.
переглядів: 164
Закон підписано: держава збільшила виплати родинам загиблих добровольців

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який зрівнює соціальні виплати родинам загиблих добровольців із компенсаціями, що отримують сім’ї загиблих військовослужбовців.
переглядів: 307
Активіст та волонтер Сергій Стерненко став жертвою нападу

Відомий український волонтер та громадський активіст Сергій Стерненко сьогодні, 1 травня, повідомив у своєму Telegram-каналі про скоєний на нього напад.
переглядів: 432
Україна та США підписали угоду про надра

Україна та Сполучені Штати Америки уклали угоду про співпрацю в галузі природних ресурсів. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та міністерка економіки Юлія Свириденко оприлюднили деталі угоди, яка передбачає створення спільного фонду для інвестування в розробку українських корисних копалин.
переглядів: 352
Шахраї взялися за комунальні платіжки: як уберегтися від підробок

В Україні зафіксовано нову хвилю шахрайства — громадянам надходять підроблені квитанції на оплату комунальних послуг, які майже не відрізняються від справжніх.
переглядів: 460