Ми у Facebook
01.05.2023, 18:40

Полуничний зефір в домашніх умовах: готуємо

Давно мріяла навчитися готувати зефір, тож з головою поринула в цю тему. Ну, я вам скажу! Це цілий світ! Стільки рецептур, стільки смаків, не порахувати. Приблизно як і макарони.
ІНГРЕДІЄНТИ:

– 70 гр. яєчного білка (це приблизно білок 2 яєць)
– 70 гр. цукру
- щіпка лимонної кислоти
– 80 гр. води
– 9 гр. агар-агару силою 900
– 200 гр. пюре полуниці
– 1 гр. лимонної кислоти
– 300 гр. цукру
- пакетик ванільного цукру

ПРОЦЕС:

1. Підготувати два листи з пергаментом або силіконовим килимком, для майбутньої відсадки. Підготувати два мішки з наконечниками. Я випробувала різні наконечники, але найкращий результат дала "відкрита зірка".

2. Ягоди полуниці пюрировать блендером. Протирати крізь сито і видаляти насіння зовсім не обов'язково, з ними навіть смачніше виходить.

3. У діжу міксера помістити білок, 70 гр. цукру та щіпку лимонної кислоти. Збити до "пташиного дзьоба", тобто досить щільно.

4. Оскільки в мене міксер планетарний, я сироп варю одночасно із збиванням. Для цього в сотейник помістити воду, агар-агар. Ось тут треба ретельно перемішати. Потім додати полуничне пюре, ваніль, 1 гр. лимонної кислоти, перемішати та довести майже до кипіння. Тепер можна додати цукор, довести до кипіння та варити суміш до 102-104 градусів. Термощуп вам на допомогу.

5. Готовий сироп зняти з вогню, дати кілька секунд заспокоїтися і тонким цівком влити в білок, що збивається. Збити до густої маси. Готово!

6. Тепер дуже швидко перекласти зефірну масу в мішки з насадками і швидко, в темпі вальсу, відсадити зефір на пергамент.

7. За великим рахунком зефір готовий до дегустації вже через півгодини, але краще йому дати підсохнути 12 годин, потім обваляти в цукровій пудрі і перекласти в герметичний контейнер на зберігання.





На правах реклами