"Жіноче щастя": як правильно доглядати, пересаджувати та поливати спатифіллум
У рослини немає товстих стебел, і листя росте прямо з грунту. Коли спатифіллум починає цвісти, з’являється маленький бутон на довгій ніжці, який перетворюється на красиву білу квітку.
Пересадка
При зростанні квітку потрібно пересаджувати у більший горщик, причому робити це бажано навесні. Спеціальний ґрунт купувати в магазині або приготувати самостійно в домашніх умовах. Хорошим вибором є глиняний горщик, здатний тривалий час підтримувати необхідний рівень вологості.
Полив
Спатифіллум любить вологу, тому його потрібно часто поливати, не забуваючи обприскувати або протирати вологою губкою його листочки. Воду для поливу краще відстоювати не менше 10–12 годин. Не бажано допускати пересушування землі — якщо спатифіллуму бракує вологи, його листя в’яне і опускається, а потім жовтіє і опадає. До того ж важливо дотримуватися балансу, щоб не залити квітку, інакше коріння може загнивати. Перша ознака того, що квітку «залили» — поява чорноти на листках.
Зрозуміти, що квітку пора полити, просто — доторкнутися до землі. Якщо верхній шар субстрату вже сухий — час настав.
Де поставити?
Спатифіллум потребує м’якого, розсіяного світла — від прямих сонячних променів його треба оберігати, щоб не обпекти листя. А от у разі недостатнього освітлення квітка або буде цвісти мало, або не буде цвісти взагалі.
Розміщення квітки доречне на північному вікні, але і на вікні південного напрямку росте рясно. Джерело опалення може бути поруч, проте рослину при догляді краще не перегрівати, дозувати порції тепла та природного потоку світла. При дії сухого повітря рослина буде сохнути, а кінчики листя чорнітимуть.
Рівненщина простилася із шістьма Захисниками України
Жилкою з Клесівської громади, Миколою Семьоновим зі Здолбунова, Іллею Сорочинським з Острожчини, Михайлом Ретьманом з Антонівської громади. Мешканці Дубенщини провели в останню дорогу Олександра Троценка та Дениса Перету.
переглядів: 206
На Рівненщині Захисниці збили рашистську ракету
Міністр оборони Рустем Умєров відзначив трьох захисниць, які успішно захистили об'єкт критичної інфраструктури на Рівненщині, збивши російську крилату ракету Х-101.
переглядів: 144
З грипом на Рівненщині ситуація стабільна
На Рівненщині рівень захворюваності на грип залишається стабільним. За інформацією обласного центру контролю та профілактики хвороб, епідемічний поріг в області поки не перевищено.
переглядів: 223
Прикмети і заборони сьогоднішнього дня
Дізнайтеся, що варто знати про сьогоднішній день, 19 листопада.
переглядів: 135
Рівненщина продовжує реалізацію проєкту «Діємо для здоров’я»
На Рівненщині триває реалізація важливого проєкту «Діємо для здоров’я», метою якого є скорочення поширення факторів ризику неінфекційних захворювань.
переглядів: 256