У Рівненській області врятували жінку, що не дихала протягом півгодини
Згідно з Рівненським обласним центром надання екстреної медичної допомоги, через 5 хвилин та повторний виклик, жінка повідомила, що її матір зупинила дихання.
Щасливою випадковістю, фельдшерка, яка є сусідкою, прийшла на допомогу і розпочала реанімаційні заходи перед прибуттям бригади швидкої допомоги.
Медична бригада прибула на місце о 22:10, але завдяки спільним зусиллям вже через 25 хвилин пацієнтка повернула своє дихання та серцеву діяльність.
Пацієнтку госпіталізували в Клеванську лікарню, де її стан був оцінений як задовільний: жінка була свідома та самостійно дихала.

Більше 63% закладів освіти в Рівному встановили "Тривожну кнопку"

Уже більше 63% навчальних закладів у Рівному встановили "тривожну кнопку", яка забезпечує захист шкіл і дитсадків з боку поліції охорони. Інформацію про це надала Рівненська обласна держадміністрація.
переглядів: 98
У Дубно злодій зняв куртку з манекена

8 грудня на вулиці Д. Галицького у Дубні невідома особа зняла чоловічу куртку з манекена, що стояв біля магазину, та втекла. Про це повідомляє поліція Рівненщини.
переглядів: 115
Під час пожежі на Рівненщині знайшли тіло чоловіка

У будинку у с. Верхів Острозької територіальної громади на Рівненщині 9 грудня виявили тіло чоловіка. Його знайшли в оселі, де виникла пожежа.
переглядів: 145
У Рівному муніципали штрафуватимуть місцевих мешканців за сміття на тротуарах та клумбах

Мешканців Рівного будуть карати штрафами за те, що вони залишають сміття на клумбах і тротуарах.
переглядів: 234
На Рівненщину вже наступного тижня прибуде Вифлеємський вогонь

11 грудня у Свято-Покровському кафедральному соборі ПЦУ у Рівному розпочнуть традиційну щорічну естафету передачі Вифлеємського вогню
переглядів: 161