23.05.2023, 21:15

Оксана НАЗВАНОВА: “Ми в Україні” або як відомий в минулому як “Gastro Pub REBRO” зазнав змін

– Вітаю! Оксано Вікторівно, під час повномасштабної війни в Україні, ваш заклад, усім відомий в минулому як “Gastro Pub REBRO”, зазнав змін. У вас відбувся ребрендинг, і тепер – це Паб “Ми в Україні”. З чим були пов’язані такі зміни?

– Так, у нас дійсно відбувся великий ребрендинг і назва нашого пабу “Ми в Україні” говорить сама за себе. Бо ми в Україні, і наша нація незламна, вільна та сильна.
Ми – той заклад, який прийняв рішення змінюватися попри воєнний та важкий час. Але нам не було страшно починати втілювати це тут і зараз, адже “зараз не на часі” для нас і всіх українців вже не існує.

– Що саме змінилося в пабі?
– Та, мабуть, все, починаючи від страв та закінчуючи інтер’єром, який зазнав великих змін. На наших стінах – ціла історія, яку створював талановитий та відомий художник Костянтин Качановський. Це – дуже великий стінопис, який є символом нашого часу, і такого в жодному закладі Рівного, а може й України – немає. Словами не передати, яку енергію та красу він собі несе, тож краще побачити це на власні очі.

– Щодо страв, які тепер переважають у новому меню?
– На рахунок нашого меню, воно у нас “неординарне”. До прикладу, такі назви, як: “Сльози москаля”, “Птаха та скотиняка”, “Мадам Коко” та інші не менш цікаві та подекуди смішні назви додають своєї унікальності. Також у нас є розділ, в якому суто українські страви, такі як вареники, які, до речі, дуже популярні серед гостей і ліпимо ми їх власноруч. Традиційні деруни, бандерики, домашня ковбаска і навіть банош, а також інші страви української кухні. Ну і, звісно, є у нас великі м’ясні дошки, у нас вони звуться “Таця на банду” тобто страви розраховані для великих компаній. Також м’ясні стейки, салати, закуски та багато іншого.

– Відключення світла змушують рестораторів адаптувати роботу закладів. А чи буде працювати ваш паб під час відключень?
– Ми працюємо і будемо працювати у повному режимі. Якщо вимикають електрику надовго, у нас є дизельний генератор, який забезпечує нам роботу на основних процесах, а саме приготування страв та гарячих напоїв.
Також за таких умов у нас так зване “свічкове меню” яке водночас дає освітлення, романтики та трішечки тепла, і мова зараз саме про ті самі свічки, які стали на вагу золота в такий час.– Якщо ж все-таки буде повний блекаут міста, чи вплине це на вашу роботу?
– Це вплине на всі сфери, безумовно. Але, як я зазначала, у нас є генератор і це дає можливість нам працювати навіть за такої складної ситуації. Ба більше, думаю, що відвідувачів буде більше, оскільки у нас можна зігрітися, поїсти та випити зігрівальних напоїв в той час, коли вдома у когось цієї можливості немає. Так само буде зростати попит на доставки, і до цього ми також готові.

– А під час повітряних тривог ви зачиняєте заклад?
– Ні, ми не зачиняємо заклад, адже ми стали справжнім укриттям. По-перше, у нас підвальне приміщення, по-друге, у нас є всі умови, щоб безпечно перечекати повітряну тривогу. Тому, перебуваючи в центрі Рівного, кожен може прийти до нас під час тривог та бути у безпеці.

– У вашій сфері діяльності під час війни однозначно є свої складнощі, як з ними справляєтесь?
– Я б не сказала, що є якісь великі складнощі, з якими нам важко. У порівняні з тими героями України, які її та нас усіх захищають – їм там найскладніше… Та наша сила в тому, що ми чітко розуміємо, для кого і заради чого працюємо. Ми зробимо все для того, щоб продовжувати роботу та радувати наших гостей і тим самим підіймати економіку нашої країни. Все буде Україна, і перемога за нами!!!

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна
Тріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ