Аптеку з історією відвідали рівненські студенти

Візитери побачили та змогли доторкнутися до предметів старовини за допомогою яких виготовляли ліки, косметичні та миючі засоби. Тут багато цікавих експонатів: такі як пігулки для "щастя" для "покращення настроюю" та "від нудної роботи", скриня і стілець фармацевта, колби, мензурки, ваги та ступки.

Найцікавіше - ти можеш відчути себе справжнім фармацевтом та спробувати приготувати ліки, креми та багато іншого. На всіх відвідувачів чекають провізори, готові провести захоплюючі майстер-класи.

Незвичайно цікаву екскурсію провели студентам. А самі працівники закликають усіх рівнян та гостей міста відвідати цей унікальний музей!
- Нас дуже зацікавила історія аптеки та процес приготування крему. З радістю буду рекомендувати відвідати цей заклад друзям та гостям Рівного, - поділилася враженнями студентка Анна.


студенти Рівного, новини Рівного, екскурсія, майстер класи в Рівному, історія міста, аптека музей
COVID-19 повертається? В Острозькі громаді зареєстровано підтверджений випадок

Острозьке відділення «Рівненського ОЦКПХ» інформує про зростання рівня захворюваності на грип та ГРВІ.
переглядів: 249
На Рівненщині та Волині вирують перші лісові пожежі: лісова охорона працює в посиленому режимі

Весняне тепло, суха рослинність і людський фактор призвели до перших масштабних лісових пожеж в Україні. Найбільш складна ситуація наразі спостерігається на Волині та Рівненщині, де працівники ДП «Ліси України» спільно з рятувальниками ліквідовують вогонь у лісових масивах.
переглядів: 264
У Рівному медики врятували чоловіка, який перебував у стані клінічної смерті

8 березня ввечері екстрені медики Рівненської станції швидкої допомоги провели успішну реанімацію 59-річного чоловіка, який перебував у стані клінічної смерті.
переглядів: 301
БК "Рівне" впевнено переграє баскетболістів з Києва

У принциповому протистоянні БК "Рівне" обіграв БК "Київ-Баскет" з рахунком 79:69.
переглядів: 282
Рівнянин встановив рекорд України з перебування в крижаній воді

43-річний Віктор Ямпольський із села Дубівка на Рівненщині довів, що людські можливості не мають меж. Чоловік провів у крижаній ополонці 40 хвилин і 8 секунд, встановивши новий рекорд України.
переглядів: 276