Ми у Facebook
31.05.2023, 09:38

Рівне-Харків: як бокс об’єднує Україну

Трохи більше місяця минуло з дня офіційного відкриття у Рівному за участі міністра молоді та спорту, голови Рівненської ОВА, школи боксу імені Валерія Даніленко на базі спортивного простору «СИЛА».
За цей час тут вдалося не тільки охопити заняттями з боксу різні вікові категорії, а і продемонструвати вагомі результати на рівні країни та навіть світу.

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення до Рівного переїхав на релокацію заслужений тренер України з боксу Валерій Даніленко разом з сином — тренером молодіжної збірної з боксу Богданом, та кількома перспективними боксерами.Спортсмени шукали локацію, де можна було б проводити заняття. Новим місцем прихистку для знаних боксерів став спортивний простір «СИЛА». Адже тут поєднані технічна база, доступність простору та можливості для розвитку школи.

- Ми відразу ж погодилися прийняти до себе школу боксу імені Валерія Даніленко. Це наш внесок у розвиток спорту в період війни, а також приклад того, як наша країна об’єднується через співпрацю такого рівня, - розповідає керівник школи боксу Олексій ЯНИЦЬКИЙ. – Для нас важливо, що ми не просто бачимо розвиток школи, а і вагомі результати, які вже показують вихованці Валерія та Богдана Даніленко.

Так, представники школи боксу Даніленко виступили на матчевій зустрічі на честь Героїв оборони Харкова, яка відбувалася прямо в метро. Боксери школи стали учасниками ювілейного Майстерського турніру пам’яті А.В.Яндали. А днями представили нашу країну на престижному Міжнародному турнірі "Кубок Ейндговен" класу А.- До Рівного ми привезли дуже хорошу команду майстрів спорту міжнародного класу. Тому ми вже показуємо гарні результати на різного рівня змаганнях, - говорить тренер Валерій Даніленко. – Також для мене дуже важливо, що наша школа об’єднує країну. Адже наші боксери виступають, як за Харків, так і за Рівне. Такий симбіоз Харків-Рівне вже погоджено в Харківському спортивному комітеті. Зараз всі документи на завершальній стадії: їх підпишуть у Рівному та передадуть на Міністерство.

В школі боксу не збираються зупинятися на досягнутому, адже вже готують потужне майбутнє українського боксу в стінах СП «СИЛА». Тут відкрито набір для занять з боксу для дітей віком від 7-8 років і до безкінечного віку, головне – бажання.
- У нас є усі знаряддя для того, щоб працювати та розвиватися, як досвідченим, так і починаючим боксерам, а з такою підтримкою тренерів впевнений, що ми не раз будемо чути про нові перемоги вихованців школи боксу Даніленко, - відзначив ідеолог школи боксу Володимир Зленко.Записати в Школу боксу Даніленко можна - вул. 16 Липня,38, Рівне
096 777 1077

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

Дрова


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ