Садимо город у червні: список культур
Спаржева квасоля. У першій половині червня можна висаджувати ранні сорти. Плоди зʼявляться за 50-60 днів, але вживати цю культуру можна ще до повного дозрівання. Сприятливі дні для висадження в червні: 1-3, 5, 6.
Пряні трави та зелень
У червні оптимальним варіантом для висадження є салатна зелень. Сорти салатів розділяють на весняні, літні та осінні. Сіяти цю культуру можна не лише в червні, а й протягом усього літа через кожних 2 тижні. Головна їхня перевага за правильного догляду – швидке дозрівання. Сприятливі дні для висаджування в червні: 1-3, 20, 26-30.
Кріп і петрушка – ще одна зелень, яку можна сіяти доки не зʼявляться стійкі морози. Найбільш сприятливими для висадження є 11 та 12 червня.
Протягом червня, кілька разів за сезон, висівають базилік і шпинат. Садити ці культури потрібно на добре освітленому місці, інтервалом у 15-20 днів. Сприятливі дні для висаджування в червні: 2, 3, 23-26, 29, 30.
Коренеплоди
У червні висівають пізностиглі сорти моркви. Їх виводять для зберігання в зимовий період. Культуру краще садити поруч із цибулею – на місці, де раніше росли капуста або кабачки. Сприятливі дні для висаджування в червні: 1-3, 6, 7, 15, 20, 24, 29, 30.
Буряк можна садити як в червні, так і пізніше влітку. Hе варто забувати, що ця культура не любить рости на одному місці два роки поспіль. Найкраще висаджувати її на грядках, де раніше були томати, цибуля, баклажани тощо. Сприятливі дні для висаджування в червні: 10, 11.
Інші овочі
Рані сорти томатів можуть принести урожай через 90 днів. Головне поливати рослину під корінь та уникати потрапляння на листя. Сприятливі дні для висаджування в червні: 1-3, 11-13, 24, 25, 30.
Якщо посадити огірки в червні, до осені можна отримати соковитий урожай. Чудовими попередниками для цієї культури є зелень, картопля, цибуля та шпинат. Сприятливі дні для висаджування в червні: 1-3, 19, 20, 27-30.
Гарбузи і кабачки – невибагливі культури. Тому садити їх можна протягом червня. Головне – обрати освітлену ділянку і підтримувати достатню кількість вологи у ґрунті. Сприятливі дні для висаджування в червні: 1, 19-21, 27, 28.

червень 2023, корисні поради, поради, огород, сад, зелень, коренеплоди, бобові, інші овочі
Місячний посівний календар на жовтень 2023 року для садівника, городника та квітникара

У жовтні садово-городній сезон добігає кінця, але залишилися ще справи, які треба закінчити. Необхідно підготувати грядки до посадки озимини, провести підзимовий полив саду. Посадку саджанців дерев або чагарників не відкладайте на кінець жовтня.
переглядів: 247
Моті: як приготувати нашумівший японський смаколик в домашніх умовах

Тонкий шар рисового тіста, море вершкового крему та соковиті ягоди. Це яскраве тістечко, яке підкорило соціальні мережі, в Японії готують кілька годин. Але завдяки цьому простому рецепту зробити десерт зможе навіть недосвідчений кулінар.
переглядів: 217
Недосип: чим загрожує і звідки береться зайва вага

Згідно з останніми науковими дослідженнями, недолік сну викликає зміни в роботі організму на клітинному рівні, а також впливає на гормональний фон. Гормон голоду грелін починає виділятися з триразовою силою, через що зростає ймовірність переїдання.
переглядів: 243
Що змінилося з 1-го жовтня: Комунальні тарифи та опалювальний сезон 2023

Тарифи в жовтні 2023 року підвищувати не будуть. Тариф на світло з 1 червня становить 2,64 грн/кВт. Міністерство енергетики обіцяє, що він збережеться до кінця опалювального сезону. Тариф на газ залишиться на рівні 7,96 грн/кубометр. Тарифи на воду також залишаються незмінними.
переглядів: 258
Жовтень наступив: сьогодні на українців очікує магнітна буря

У понеділок, 2 жовтня, магнітосфера Землі буде трохи вразливою, але це не призведе до значних магнітних бур. За останні 24 години сонячна активність залишалася на помірному рівні. На Сонці відбулося чотирнадцять спалахів класу C і два спалахи класу M, найсильніший з яких був спалахом класу М2,5.
переглядів: 314