Ми у Facebook
02.06.2023, 08:00

7 років церква “Христос є відповідь” допомагає мешканцям Рівненщини

Переживши полон в самопроголошеній ЛНР, пастор Тарас СЕНЬ був змушений залишити Луганщину та переїхати у місто Рівне, де й продовжив служіння. Нині церква “Христос є відповідь” займається активною благодійною та євангелізаційною роботою ось уже сім років.
Сотні тисяч людей почули Євангеліє завдяки тому, що на 11 телеканалах вийшли в ефір 5,5 тисячі християнських телепрограм, у яких Тарас Сень проповідував про спасіння в Ісусі Христі. Особливу увагу церква “Христос є відповідь” приділяє молодому поколінню: у місті Рівному та навколишніх селах було проведено майже 150 дитячих свят і спортивних майданчиків, де тисячі хлопчиків та дівчаток змогли відпочити й отримати подарунок, а також слухати Слово Боже. Місцева влада та школи неодноразово запрошували команду християнської громади проводити подібні заходи.

Понад 1 млн газет, 400 тис. календарів, десятки тисяч Нових Заповітів та іншої духовної літератури було поширено у Рівненській області. На вулицях Рівного розмістили 500 білбордів, які нагадують рівнянам та гостям міста одвічні істини: сімейні цінності, важливість дотримання та виконання Божих заповідей, морально-етичних норм. Організовані та проведені 30 таборів відпочинку в Карпатах, де побували 1500 людей, з яких понад 100 сиріт відпочивали безкоштовно. Також проведено 15 таборів відпочинку в Рівненській області.

Церква “Христос є відповідь” постійно займається благодійною діяльністю: 6 тисяч людей отримали безкоштовну консультацію лікаря та окуляри в подарунок на офтальмологічних клініках, які проходять у м.Рівному та області, в університетах та в’язницях, будинках для літніх людей. Нужденним людям були роздані сотні продуктових наборів.

Також з початком повномасштабної війни в Україні брати та сестри активно допомагають внутрішнім переселенцям. Сотні людей отримують допомогу: продукти, речі найпершої потреби, увагу та підтримку з боку небайдужих людей.

Церква співпрацює з місцевими ЗМІ: часто в газетах: “Рівне Ракурс”, “ОГО”, “7 днів” та в журналі “РІВНЯНИ” публікують статті про життя церкви, історії змінених життів, рекомендації священнослужителів.

“Ми відсвяткували сьому річницю від дня заснування церкви “Христос є відповідь” в місті Рівне. За цей час Бог благословляв нас в різних сферах. Ми бачили багато змінених людських доль, зцілень від хвороб та залежностей, як Бог підіймав, благословляв та відповідав на наші молитви. Ми звіщали Євангеліє, робили добрі справи, й за це хочеться прославити Бога. На наші зібрання, які відбувалися сьогодні, прийшло чимало людей, були пастори з інших церков. Ми бачили покаяння людей: коли Господь торкався їхніх сердець, вони виходили, щоб помолитися і попросити у Бога прощення та допомоги. Я хочу щиро подякувати усім братам та сестрам, які моляться та служать, щоб Царство Боже ширилося у нашому міста і всюди, де тільки можна”, – розповів пастор Тарас СЕНЬ.

Святкові богослужіння, присвячені сьомій річниці, відбувалися 4 та 5 лютого у МПК “Текстильник” та готельному комплексі “Караван”. 4 лютого у церкві “Христос є відповідь” відбулася знаменна подія – двоє людей приєдналися до християнської громади, засвідчивши своє рішення прийняттям водного хрещення.
5 лютого святкові зібрання відбулися зранку та ввечері у МПК “Текстильник”, які відвідали чимало гостей: люди, які побували в Карпатах разом з церквою “Христос є відповідь” та на очних клініках, служителі єврейської месіанської громади “Храм Бога Живого”, директор Міжнародної місії “Агапе” Сергій Нестерук та пастори з інших християнських церков. Усі присутні разом молилися за мир в Україні, дякували Богу за церкву “Христос є відповідь” та слухали мудрі поради з Біблії.

“Любов – це дія, а не лише слова. Найдосконаліший вияв любові – це Бог, Який віддав Свого Єдинородного Сина заради спасіння кожної людини. Коли ми сьогодні говоримо, що любимо, то маємо бути готові жертвувати для інших свій час, увагу, матеріальні блага”, – наголосив пастор церкви “Храм Бога Живого” Олег АБАТУРОВ.

Пастор Тарас Сень поділився з усіма присутніми важливою думкою: “Бог промовляв і промовляє до людини через Своє слово – Біблію, тому що Він не хоче аби хтось загинув і вічно мучився в пеклі. Бог хоче дати кожній людині вічне життя через Ісуса Христа. Тому що Ісус пролив Свою кров за наші гріхи. У Його смерті та воскресінні є прощення гріхів, благословіння, зцілення, звільнення від прокляття – усе те найкраще, чого прагне людська душа. В Ісусі Христі є надія на спасіння для кожного з нас. Поспішимо прийняти це спасіння заради нашого ж блага. Доки ми живемо на землі, Бог дає кожному з нас можливість отримати прощення гріхів та спасіння! Господь не хоче, щоб хтось із нас був покараний і потрапив у пекло. Тож доки ще не пізно, отримайте свій шанс на спасіння – і будете істинно щасливі!” – розповів служитель.

Церква “Христос є відповідь” і надалі продовжує допомагати жителям Рівненщини через проведення благодійних акцій, в умовах війни проводить волонтерську роботу на благо міста та України загалом.

Пресцентр церкви “Христос є відповідь”


На правах реклами