Швидка і ніжна піца без клопоту - рецепт
тісто:
кефір 500 мл
яйця 2 шт.
борошно 3-4 склянки
сода 1 ч. л.
сіль 1 ч.л.
⠀
Для начинки:
ковбаса 300 г
печериці 200 г
кетчуп 1 упаковку або томатну пасту змішати зі спеціями до смаку
цибуля ріпчаста 2 головки
Пармезан + Моцарелла + тверді сири
майонез
Яйця Кефір Майонез Тверді сири
⠀
ПРИГОТУВАННЯ:
1 Для тесту перемішати кефір з сирими курячими яйцями, сіллю, харчовою содою та борошном, попередньо просіяним. Тісто повинно вийти напіврідким. 2 Змастити лист рослинним маслом, посипати панірувальними сухарями, викласти тісто, розрівняти по всій поверхні. Соус кетчуп нанести у вигляді решітки.3 Нарізати печериці соломкою, ковбасу - соломкою або кружальцями. Всі інгредієнти викласти на тісто, посипати тертим піцу твердим сиром і запекти в духовці при 180-200°С до готовності, приблизно від 15 до 30 хвилин.

День Теплого Олекси: історія, традиції та народні прикмети

17 березня християни східного обряду відзначають День святого Олексія. У народі це свято також називають День Олекси Теплого, «пролий вода» або «водотік», адже вважається, що саме в цей час приходить справжнє весняне потепління.
переглядів: 263
Як недоспана ніч впливає на здоров'я вашого волосся

Недостатній відпочинок негативно впливає на загальний стан організму, і особливо на здоров'я волосся.
переглядів: 250
За кілька днів у Рівному Жадан презентуватиме нову книгу

У вівторок, 18 березня, у Рівне завітає відомий український письменник, номінант на Нобелівську премію з літератури Сергій Жадан, який презентуватиме свою нову книгу "Арабески".
переглядів: 249
На Рівненщині відбулися змагання з мотокросу

На території Вельбівненського старостату відбувся Кубок АМК «Кристал».
переглядів: 339
Рівне проститься із полеглим Захисником

Завтра, 17 березня, у Рівному попрощаються з загиблим Героєм Олексієм Андросюком
переглядів: 376