400 доларів: на Рівненщині чоловік пропонував поліції хабаря
Оглянувши водія Volkswagen, поліція визначила, що допустима норма алкоголю в крові була перевищена у 16 разів.
Слідчо-оперативна група задокументувала кримінальне правопорушення. За фактом надання неправомірної вигоди службовій особі розпочато досудове розслідування за частиною 1 статті 369 КК України. У рамках кримінального провадження слідчі вилучили гроші та транспортний засіб.
Відповідно до санкції статті чоловікові тепер може загрожувати позбавлення волі строком від 2️ до 4️ років.

На Рівненщині сапери підірвали боєприпаси часів Другої світової війни

Піротехніки ДСНС Рівненської області знешкодили боєприпаси часів Другої світової війни, виявлені у Рівному та Дубенському районі.
переглядів: 148
Де у Рівному ремонтували вулиці

Комунальне Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг на минулому тижні проводили аварійно-ямковий ремонт на кількох вулицях.
переглядів: 167
У Рівному комунальним транспортом перевезли понад сто тисяч пасажирів

Про роботу комунального підприємства "Рівнеелектроавтотранс" говорили сьогодні, 10 березня, на традиційній нараді з комунальниками.
переглядів: 139
На Рівненщині викрили групу, що торгувала фальсифікованим тютюном

Правоохоронці викрили злочинну групу, яка займалася зберіганням і збутом фальсифікованого тютюну. Під час обшуків вилучено підакцизні товари на суму близько 1,2 мільйона гривень, а також 254 тисячі гривень, отримані від незаконної діяльності.
переглядів: 182
У аварії на Рівненщині постраждали троє юнаків

Дорожньо-транспортна пригода сталася 9 березня близько 20:20 на автодорозі між селами Собіщиці та Більська Воля Вараського району.
переглядів: 229