Ми у Facebook
01.08.2023, 07:03

Гороскоп на вівторок, 1 серпня 2023 року: хто може розраховувати на приємний день, а кому зірки кинуть палки під ноги

Щоденний гороскоп вівторка, 1 серпня 2023 року, показує, що день буде не простим для всіх. Овну буде важко тримати нерви під контролем, Ваги взагалі не знатимуть, які рішення приймати, а Водолій потрапить у власну пастку.
Перегляньте гороскоп для свого знака зодіаку та подивіться, що вас чекає сьогодні.

Овен (21 березня-19 квітня)
Овну слід тримати нерви в узді. Якщо він вибухне, то це призведе до бійки, і йому потім буде важко вгамувати цей конфлікт. Йому дуже потрібно запастися терпінням, адже сьогодні його емоції будуть вирувати, тому буде непросто.

Телець (20 квітня-20 травня)
Тельцю сьогодні варто скласти план, якому він буде слідувати. Без цього він не впорається з усім і відстане. Дотримуючись пункт за пунктом, він швидко впорається з усім і зможе відпочити в наступні дні.

Близнюки (21 травня-20 червня)
Близнюкам тепер варто прислухатися до свого серця і зробити ставку на спонтанність. Завдяки цьому вони здатні пережити справді надзвичайні пригоди. Вони побачать, що в житті варто бути трохи божевільним, бо тоді можна відчути набагато більше.

Рак (21 червня-22 липня)
Сьогодні Раку потрібно проявити багато співчуття та дипломатії. Хтось із його близьких потрапить у біду і тільки він зможе йому допомогти. Для цього йому доведеться виступити в ролі посередника. Терпіння і наполегливість також стануть у нагоді.

Лев (23 липня-22 серпня)
Лев повинен бути обережним, тому що сьогодні він зустрінеться з багатьма людьми, і не всі будуть до нього доброзичливі. Однак йому не варто перебільшувати деякі ситуації, тому що це його тільки дратує. Набагато краще прийняти речі такими, як вони є, і зберігати спокій.

Діва (23 серпня-22 вересня)
Діва може впевнено дозволити собі діяти, але повинна бути обережною, щоб не втратити свого запалу в якийсь момент. Найкраще дотримуватися певного плану. Тоді він знайде мотивацію діяти і швидко з усім впорається.

Ваги (23 вересня - 22 жовтня)
Терези зазвичай нерішучі, а зараз особливо не зможуть прийняти якесь рішення. Тому він повинен бути обережним і не діяти надто поспішно, тому що він може про це пошкодувати. Якщо вона може утриматися від рішень, їй слід почекати.

Скорпіон (23 жовтня - 21 листопада)
Скорпіон буде трохи нервувати. Від нього залежить, чи піддасться він цим негативним емоціям, чи зможе подолати це почуття. Якщо він трохи усамітниться і зосередиться переважно на собі, він не ризикне конфліктувати.

Стрілець (22 листопада - 21 грудня)
Сьогодні Стрілець може відчути приступ ревнощів - не обов'язково по відношенню до любовних відносин. Це почуття може стосуватися як друзів, так і колег. Однак йому не варто піддаватися цьому, тому що він почне на когось ображатися, а це нікому не на користь.

Козеріг (22 грудня-19 січня)
У Козерога сьогодні буде багато енергії, яку йому подарує Місяць. Він повинен використовувати це для досягнення бажаного і водночас спонукати інших діяти. Сьогодні він буде справжнім лідером, і всі це оцінять.

Водолій (20 січня-18 лютого)
Водолій сьогодні потрапить у власну пастку . Він почне змішувати, серед інших, і таким чином створить найбільший безлад у своєму житті. Тоді важко буде все це вирівняти. Наслідки його дій будуть плачевними і відчуватимуться дійсно довго.

Риби (19 лютого-20 березня)
Рибам сьогодні потрібно розставити пріоритети. Якщо вони зосереджені на собі та своїх близьких, вони не потраплять у біду. Якщо ж вони почнуть втручатися в чужі справи, то можуть на когось розсердитися і неодмінно потрапити в біду. Якщо вони цього не хочуть, то краще не випадати з черги.

На правах реклами