У Гощі відбувся захід для жінок-підприємиць

Закон підписано: держава збільшила виплати родинам загиблих добровольців

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який зрівнює соціальні виплати родинам загиблих добровольців із компенсаціями, що отримують сім’ї загиблих військовослужбовців.
переглядів: 19
Активіст та волонтер Сергій Стерненко став жертвою нападу

Відомий український волонтер та громадський активіст Сергій Стерненко сьогодні, 1 травня, повідомив у своєму Telegram-каналі про скоєний на нього напад.
переглядів: 236
Україна та США підписали угоду про надра

Україна та Сполучені Штати Америки уклали угоду про співпрацю в галузі природних ресурсів. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та міністерка економіки Юлія Свириденко оприлюднили деталі угоди, яка передбачає створення спільного фонду для інвестування в розробку українських корисних копалин.
переглядів: 220
Шахраї взялися за комунальні платіжки: як уберегтися від підробок

В Україні зафіксовано нову хвилю шахрайства — громадянам надходять підроблені квитанції на оплату комунальних послуг, які майже не відрізняються від справжніх.
переглядів: 344
Кому з українців подарують по 2 700 гривень до Дня Незалежності

Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо розміру одноразової грошової допомоги до Дня Незалежності, яка становить 2 700 гривень.
переглядів: 358