Маска-SOS здатна освіжити вашу шкіру за 15 хвилин: рецепт домашньої маски для обличчя з кавуна
Спробуйте кавунову маску. Ви отримаєте миттєве сяйво на своєму обличчі
Кавун, який може допомогти та захистити вашу шкіру від сонячних променів, зберігаючи її свіжою та молодою.
Маска на основі кавуна живить шкіру. Ідеальний варіант для літа
Завжди ретельно очищайте обличчя перед використанням кавунових масок і ніколи не наносите їх неочищеними руками . Пам’ятайте, що після використання кавунової маски не потрібно мити обличчя, просто ретельно зволожите його, щоб затримати вологу та запобігти сухості.
Ось простий рецепт відновлюючого лікування кавуном, медом і йогуртом.
Приготуйте миску.
Додайте одну столову ложку йогурту, дві столові ложки кавунового соку і одну столову ложку меду.
Добре перемішайте інгредієнти, щоб отримати однорідну пасту.
Після змішування нанесіть цю пасту на обличчя і дайте їй висохнути протягом 15-20 хвилин.
Потім вимийте обличчя теплою водою.

маски для лиця, поради, кавун, краса, обличчя, догляд, домашня маска, Домашні засоби
«Рівненська медична академія» запрошує на роботу

Комунальний заклад вищої освіти «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.
переглядів: 341
У Рівному працюють над першим безбар'єрним маршрутом: перша інспекція відбулася сьогодні

У Рівному активно тривають роботи над облаштуванням першого в області безбар'єрного маршруту, який значно покращить доступність міської інфраструктури для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
переглядів: 420
Рівнянам пропонують осягнути безмежність за допомогою фото

Уже зовсім скоро, 27 травня, о 13 годині у Міському Будинку Культури відбудеться відкриття персональної фотовиставки Олександра Майструка "Безмежність", яка приурочена 24-й річниці його творчої діяльності.
переглядів: 1908
Рівненська обласна філармонія розпочинає ІІІ музичний фестиваль «Рівненські класичні резиденції»

Це мистецький проєкт, пов’язаний з історією та культурою нашого міста.
переглядів: 347
Рівненський драмтеатр презентує «Тиждень прем’єр сезону»

З 1 по 6 липня на головній театральній сцені області — Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі — відбудеться «Тиждень прем’єр сезону».
переглядів: 369