Ми у Facebook
11.08.2023, 14:45

Пік зорепаду Персеїди 12 серпня: як побачити і загадати бажання

12 серпня можна буде спостерігати пік зоряного потоку Персеїди. Цей період вважається сприятливим для загадування бажань, отримання важливих підказок Всесвіту.
Зорепад Персеїд— період, коли збуваються навіть самі неймовірні бажання. Потужне та неймовірне красиве природне явище дарує можливість здійснити свої мрії, відчути всепоглинаюче почуття любові до себе та до всього Всесвіту.

Коли відбувається зорепад Персеїд

Кожного року майже протягом місяця у період із середини липня до середини серпня, а саме із 17 липня до 24 серпня зі сторони сузір`я Персея з`являється метеорний потік, який ми сприймаємо за потужний зорепад. У цей час Земля проходить через шлейф комети Свіфта — Туттла, маленькі частинки якої згорають в атмосфері нашої планети, створюючи зоряний дощ.

Пік метеорного потоку Персеїд припадає на 12 серпня. Три ночі біля цієї дати вважаються найчарівнішими та наймагічнішими – з 10 на 11 серпня, з 11 на 12 серпня та з 12 на 13 серпня. Побачити Персеїди можна по всьому небу, починаючи з опівночі й до світанку.

Зоряний дощ із сузір`я Персея відбувається під час магічних Врат Лева, або початку Планетарного нового року. І наче відкриває та закриває цей чарівний період, коли кожному з нас випадає можливість перезавантаження, дається шанс розпочати своє життя з початку, відкривається портал у майбутнє, надається потужна енергія для здійснення мрій та втілення

Як знайти сузір`я Персея:

Спочатку знайди сузір`я Малої Ведмедиці, яке ще називають Малий Віз, або Пасіка, на північній півкулі неба — тобі треба знайти купку з семи зірок, фігуру схожу на ківш із ручкою.

Справа від Малої Ведмедиці — сузір`я Кассіопея у вигляді літери М або W. Витягни веред руку, постав вказівний палець прямо під Кассіопеєю, а і буде сузір`я Персея, з якого будуть «вилітати» метеори.

Здавна вважалось, що період зорепаду Персеїд, і особливо під час піка зорепаду – з 10 по 13 серпня, повітря наповнено потужними вібраціями любові. Атмосфера наповнена любовною магією, яка дуже потужно впливає на наші відносини, пробуджуючи найкращі почуття та наміри.

У період Персеїд можуть збуватися самі сміливі бажання, самі неймовірні мрії.

У цей час Всесвіт може зробити приємний неочікуваний подарунок, зустріч, подію, яка змінить твоє життя на краще.

Під час піка зорепаду Персеїд не можна відчувати негативні емоції: плакати, сумувати, сумніватися, сваритися.

На правах реклами