Ми у Facebook
17.08.2023, 17:01

На війні загинули троє військових із Рівненщини

Під час активних бойових дій з окупантами втратили життя троє молодих військових з Рівненщини - Василь Савчук із Кореччини, Роман Кужель з Рівного та Денис Кухоцький з Сарна.
Василь Савчук, житель села Гвіздів, народився у 1972 році. Він служив сержантом у Збройних Силах за контрактом. Трагічно загинув 15 серпня 2023 року поблизу населеного пункту Магдалинівка, що у Запорізькій області.

Роман Кужель, який народився і виріс у Рівному, помер у віці 21 року. Він мріяв одружитися зі своєю коханою, але ця мрія не здійснилася. 7 серпня 2023 року Роман загинув у районі села Козачі Лагері, що у Херсонській області. Його тіло поховали сьогодні, 17 серпня, на кладовищі "Нове".

Денис Кухоцький, мешканець міста Сарни, служив солдатом у військовій частині А7399 126 бригади Територіальних Ордерів Одеси. Незважаючи на свої 21 рік, він приєднався до українських військових у березні 2022 року. Денис загинув 8 серпня під час виконання бойового завдання у населеному пункті Микільське, що у Бериславському районі Херсонської області. Прощання з ним відбулося у селі Городець, його батьківському містечку. Дату та час поховання будуть повідомлені додатково.

На правах реклами