Ми у Facebook
18.08.2023, 08:30

Сьогодні у Рівному попрощаються з Героєм. Що про нього відомо

Сьогодні, 18 серпня, Рівне попрощається з 30-річним розвідником-сапером Іллею Серком, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у пресслужбі Рівненської міської ради.

Ілля Серко народився у Рівному. Навчався в місцевій школі №22, здобув середню спеціальну освіту кухаря-кондитера, але за фахом не працював. Він обрав професію в сфері текстилю, де познайомився з майбутньою дружиною - Оленкою. Пара працювала на виробництві одягу в сусідніх кабінетах: Оленка шила, а Ілля займався друком на виробах.

Ілля прийняв хрещення і став членом церкви «Надія», активно брав участь в її житті. Він займався молитовним служінням. Ілля найбільше асоціюється зі словом “молитва”, ревна, щира і відверта. Окрім цього, він проповідував, постійно служив в таборах для сиріт, ніколи не боявся емоцій, сліз, бо знав, що співпереживати - це не слабкість, а сила.

У червні 2016 року Ілля та Оленка одружились, а згодом у 2020 році разом відкрили власну студію друку на одязі. Наприкінці грудня 2021 року в сім’ї з’явились довгоочікувані донечки — двійнята Єва та Рут.

Подружжя продовжувало разом працювати і виховувати діток до 6 червня 2023 року, саме в цей день Іллю мобілізували. Він ніколи не служив в армії, але не ховався, став на захист своєї країни, заради своїх найрідніших.

4 серпня 2023 року розвідник-сапер 30-річний Ілля Серко загинув поблизу села Новоселівське на Луганщині.

Герой Ілля Серко — вірний собі, своїм переконанням, вірний друзям, коханій, побратимам, країні та присязі. Вшануймо нашого захисника, який віддав життя за Україну.

Прощання із Героєм відбудеться о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове”.

Вічна слава і шана Герою!

На правах реклами