Діти із громади на Рівненщині поїдуть відпочивати до Польщі
Відвідавши нову країну, діти отримають новий досвід у навчанні і стануть учасниками мовного табору. Програма дозвілля дуже цікава, насичена та різнопланова.
"Щиро радіємо, що наше партнерство ґрунтується на спільних цілях та цінностях. Дякуємо нашим польським друзям за допомогу у такий складний для українців час, адже завдяки спільній співпраці ми можемо зробити життя наших дітей трішки яскравішим. Висловлюємо свою вдячність за спонсорську допомогу СГ ТзОВ «Дубенська Аграрна Компанія» Tradex AGRI в організації безкоштовного доїзду дітей до Польщі. Нехай ваше добро, шановні благодійники, повернеться до вас сторицею", - повідомляють на сторінці громади.

На Рівненщині перевіряють якість нафтопродуктів: виявлено порушення

У Рівненській області тривають планові перевірки суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію нафтопродуктів. Перевірки проводить Сектор державного ринкового нагляду Державної екологічної інспекції Поліського округу.
переглядів: 55
У Рівному провели заміри стану водойм

Напередодні у Рівному відбувся моніторинг стану міських водойм за участі Рівненського рибоохоронного патруля та кафедри «Водних біоресурсів» НУВГП. Викладачі та студенти університету долучилися до перевірки важливих показників води: рівня розчиненого кисню, температури та pH.
переглядів: 98
Погода на 9 травня: холодна ніч і свіжий весняний день на Рівненщині

За прогнозами синоптиків, 9 травня на Рівненщині очікується мінлива хмарність, без істотних опадів.
переглядів: 105
Білий дим: обрали новго Папу Римського

У Ватикані завершився конклав, що розпочався 7 травня. Після 4-х голосувань кардинали обрали 267-го Папу Римського. О 19:07 за київським часом 8 травня 2025 року над Сикстинською каплицею з’явився білий дим, що сповістив світ про обрання нового Понтифіка.
переглядів: 259
У Сарненському районі затримали серійного крадія мідних кабелів

Уночі 8 травня в селі Степань поліцейські викрили 42-річного жителя села Золотин на крадіжці кабелю зв’язку.
переглядів: 291