Ми у Facebook
26.08.2023, 23:36

Гороскоп на неділю. 27 серпня. Це буде важкий день для двох знаків

Щоденний гороскоп на неділю, 27 серпня 2023 року для всіх знаків Зодіаку.
Учасники суперечок будуть шукати шлях до компромісу. Звичайно, для кожного компроміс означає щось своє, але дискусії на цю тему будуть проводитися. Важка неділя буде для народжених під знаком Стрільця та Риб.
Гороскоп на день - Овен
Овен (21 березня - 19 квітня)

Марс переходить у знак гармонії Терезів, тому ви відчуєте, що хочете навести порядок у ваших стосунках. З сьогоднішнього дня ви почнете більше зосереджуватися на вашому партнерстві та його якості. До 12 жовтня ви витратите більше часу на те, щоб щось покращити, коли справа доходить до співпраці.

Щоденний гороскоп - Телець
Телець (20 квітня - 20 травня)

Сьогодні вам щось стане зрозуміло, навіть зрозуміло. Ваш продуманий підхід до проблеми окупився, тому що тепер ви відчуваєте, що виграли суперечку. Хтось нарешті врахує ваші потреби та поважатиме ваші почуття.

Щоденний гороскоп - Близнюки
Близнюки (21 травня - 20 червня)

З одного боку, опозиція Сонця і Сатурна створює небезпечний напівхрест для Близнюків першого деканату. Ви можете зіткнутися з гігантською затримкою та зривом вашої подорожі також тому, що Меркурій ретроградний. Проте післяобідній перехід Марса у ваш тригон — найпозитивніша новина. Ви отримаєте фізичну силу та енергію, тому зможете це зробити.

Гороскоп на день - Рак
Рак (21 червня - 22 липня)

Вам захочеться витягнути з чиїхось вуст обіцянку або зізнання, про які ви раніше не чули. Ви дієте майже одержимо, без гальм. Не варто так сильно тиснути чи спалюватися в якійсь упертості. Дайте собі час подумати.

Щоденний гороскоп - Лев
Лев (23 липня - 22 серпня)

Протистояння між Сатурном і вашим покровителем Сонцем нагадає вам, що у вас є кістки. Хребет, коліна, лікті. Сьогодні він може хлюпати і пихкати з самого ранку. Сподіваюся, лише тому, що ти неправильно вирівнявся на подушці.

Гороскоп на день - Діва
Діва (23 серпня - 22 вересня)

Сьогодні ви будете тягати валізи на пероні або на вокзалі. На жаль, опозиція між Сонцем і Сатурном буде діяти як м'яч і ланцюг. Ви ні в чому не можете бути впевнені, нічого не прилипає. Це важкий кінець гарного тижня, але добре. Здається, є місце для чогось іншого.

Щоденний гороскоп - Терези
Ваги (23 вересня - 22 жовтня)

У ваш знак зодіаку входить планета дії та дії Марс. Ви отримаєте в подарунок більшу впевненість у собі та імпульс до нових кроків. Ви почнете діяти швидше і рішучіше.

Щоденний гороскоп - Скорпіон
Скорпіон (23 жовтня - 21 листопада)

Останнім часом ви перестаралися, і ви напружилися, коли справа стосується вашої кар’єри та професійної діяльності. Пора перевести дух, відпочити від своїх обов’язків. Подумайте, що для вас найважливіше на рівні партнерства та прихильності.


На правах реклами