Ми у Facebook
03.09.2023, 15:45

Крайній врожай до зими: Що посадити в городі на початку вересня

Перший осінній місяць чудово підходить для посадок різноманітних листових овочів. Мова йде про різні види салату, зелень і пряні трави. Можна садити у вересні на грядках ті види рослин, які мають короткий період вегетації.
Отже, спішіть зробити вересневі посадки, щоб ще трохи потішити себе справжньою зеленню.

Салат-латук
Легко зносить зниження температури до чотирьох-п'яти градусів морозу. Якщо вирощувати цей салат в спекотну пору - швидко стрілкується і гірчить. Ідеальні смакові якості досягаються при десяти-сімнадцяти градусах тепла.

Готовий до вживання листовий салат (латук) - через тридцять п'ять-сорок днів. Якщо заморозки прийшли раніше терміну, просто накрийте плівкою (захисною).

Китайська (не пекінська) капуста
Зростає і розвивається від чотирнадцяти до вісімнадцяти градусів тепла. Якщо ж температура значно вище - буде в'янути. Не любителька повного світлового дня. Вегетативний період - від сорока до шістдесяти днів.

Рукола
Чудова культура для висадки в перший місяць осені. Добре зносить заморозки. Має чудовий горіхово-гірчичний присмак. Віддає перевагу незатемненій площі і полив. Інакше рослина стане гірчити і втратить свої унікальні якості. Листя зрізають на двадцять п'ятий-тридцятий день.

Шпинат
У літню пору його навмисно «затіняють», а вересень - ідеальний місяць для його зростання. Подавати до столу - через тридцять-п'ятдесят днів (у залежності від сорту).

Редис (скоростиглий)
Коренеплід восени навіть смачніше ніж навесні. У ньому вже менше вологи і гостроти. Його можна висмикувати вже на п'ятнадцятий-двадцятий день.

Пряні трави

Петрушка, укроп, базилик, зеленый лук, и другие... Петрушка, кріп, базилік, зелена цибуля та інші... Швидкозростаючі трави, що не бояться заморозків, прикрасять ваші грядки через двадцять-сорок днів.

Озимий часник
Висаджується за п'ять-шість тижнів до приходу холодів. Якщо ґрунт сухий, то потрібно перед посадкою добре полити, після - поливати не потрібно! Зубчики часнику перед висаджуванням замочують в марганцівці (однопроцентному розчині), на дві-три години. Щоб на підготовленій грядці ґрунт добре осів, за тиждень до посадки його необхідно скопати. Нагадуємо про мульчування. Необхідно розкласти в ямки тирсу, перегній, або торф на два-п'ять сантиметрів. Навесні мульча з грядок забирається.






На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини